reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

po części to prawda. Każda z nas jest inna i inny organizm ale ja zachodząc w pierwsza ciąże miałam już spora nadwagę a jak ważyłam 56kg nie zaszłam w ciążę przez 3 lata🤷‍♀️🤷‍♀️
Dlatego też pisze, że każdy jest inny. 😊 Na każdego działa coś innego. Jedne będą szczupłe, zdrowo się odżywiały i nie będą mogły zajść w ciążę 🤷‍♀️ natura jest przewrotna 😁
 
reklama
do 17 to ja wyjdę z siebie i stanę obok chyba, ahh ta moja niecierpliwość 😇
Jak ja wytrzymam, to Ty też :)

Beta i tak będzie malutka raczej, o ile w ogóle będzie.
Mam podejrzenie, że owulacja przesunęła mi się o 2 dni, bo mam zaznaczone w aplikacji, silny ból jajników 28 października - co by dawało dzisiaj 12 dpo. Jeśli to prawda, to nie dziwne, że testy wychodzą słabo. Poczekam do wyników to wszystko będzie jasne. Może się okazać, że w ogóle żadnej ciąży nie ma....
 
Jak ja wytrzymam, to Ty też :)

Beta i tak będzie malutka raczej, o ile w ogóle będzie.
Mam podejrzenie, że owulacja przesunęła mi się o 2 dni, bo mam zaznaczone w aplikacji, silny ból jajników 28 października - co by dawało dzisiaj 12 dpo. Jeśli to prawda, to nie dziwne, że testy wychodzą słabo. Poczekam do wyników to wszystko będzie jasne. Może się okazać, że w ogóle żadnej ciąży nie ma....
ja mam nadzieję,że będzie u Ciebie i u każdej z Nas, które pragną mieć szyję oplecioną malutkimi rączkami ❤
 
Nie odnoszę się do żadnego postu konkretnie, żeby nie było że się kogoś czepiam, ale... Ustabilizowanie wagi, zrzucenie nadprogramowych kilogramów powinno być kluczowe dla każdej kobiety, która stara się o dziecko. I problem z zajściem w ciąże, to jest jedno, ale pamietajmy że w ciąży dojdą nam dodatkowe kilogramy, które są dodatkowym obciążeniem dla organizmu, a to już po prostu jest niezdrowe i niebezpieczne dla zdrowia. I tak, wiem, że otyłe kobiety też zachodzą w ciąże, patologia też i nawet takie którym lekarz powiedział, że już weszły w menopauzę i dzieci mieć nie będą... Tylko czy to jest jakiś argument albo potwierdzenie reguły? No nie. A jeśli do tego dorzucimy problemy hormonalne, to niestety ale szanse maleją. Moje zdanie jest niezmienne w tej kwestii, zdrowa dieta to podstawa. Bo ona wpływa na gospodarkę hormonalną, a ta wpływa na cały nasz organizm. Żadne suple nie pomogą jak nie zadbamy o codzienne paliwo. I oczywiście szanuję zdanie innych osób, które uważają inaczej, macie do tego pełne prawo.
 
a ja wam dziewczyny powiem,że mam nadzieję,że przytyję jak zaciąże. odkąd pamiętam waże 45 kg przy 167. Jak byłam w ciąży z synem przytyłam 23 kilo,szok. Ale w tydzień już wróciłam do swojej wagi i sylwetki. No wy chcecie zrzucać a ja chce przytyć :/, takie mam geny po Mamusi. Jem 3 x więcej od moich chłopaków w domu a przemiane mam dobrą. Organizm każdej z Nas jest inny.
 
reklama
No i mam wynik bety... 😍
Powodzenia Dziewczyny! Gorąco trzymam za Was kciuki! Dbajcie o siebie. Będę Was podczytywać jak czas pozwoli. I mam nadzieję, że tych trudnych czasach uda mi się donosić zdrową ciążę. Cała się trzęsę, kiedy to piszę. Ściskam Was mocno.
 

Załączniki

  • IMG_1364.jpg
    IMG_1364.jpg
    56,7 KB · Wyświetleń: 139
Do góry