reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
@agaaataaaa zrób kolejne badanie, żeby sprawdzić przyrost. Wychodzi jakby był 6 lub prawie 7 tydzień. A jak wyglądała u Ciebie sytuacja w zeszłym miesiącu?
Ja 14 września miałam lyzeczkowanie po poronieniu. Nie wiem jak wygląda mój cykl teraz, bo wszytsko jest porozwalane😁 dziewczyny na wątku ciąża po poronieniu już mnie uspokoiły 😉
Dzięki za pomoc😉
 
Cześć dziewczyny 😊 mam 28 lat, przez 10 lat bez przerwy brałam tabletki anty. Odstawiłam je w czerwcu, od sierpnia się staramy z partnerem. I... chyba zaczynam panikować. Robię testy owu, żaden w tym cyklu nie wskazał wyniku z bardzo ciemna kreska potwierdzająca „ten dzien”. Jednak najmocniejsza była w środę, wieczorem było zbliżenie. Kiedy waszym zdaniem zrobić test ciążowy? Moja lekarka, super babka, mówiła ze po takim czasie brania tabletek mam tule zaoszczędzonych jajeczek w organizmie ze szansa na szybka ciaze, także mnoga, jest duza. A tu już3 cykle nic... teraz 4
 
Cześć dziewczyny 😊 mam 28 lat, przez 10 lat bez przerwy brałam tabletki anty. Odstawiłam je w czerwcu, od sierpnia się staramy z partnerem. I... chyba zaczynam panikować. Robię testy owu, żaden w tym cyklu nie wskazał wyniku z bardzo ciemna kreska potwierdzająca „ten dzien”. Jednak najmocniejsza była w środę, wieczorem było zbliżenie. Kiedy waszym zdaniem zrobić test ciążowy? Moja lekarka, super babka, mówiła ze po takim czasie brania tabletek mam tule zaoszczędzonych jajeczek w organizmie ze szansa na szybka ciaze, także mnoga, jest duza. A tu już3 cykle nic... teraz 4
Ja odstawiłam tabletki po 5-ciu latach pod koniec lipca. I też liczyłam na szybką ciążę, ale chyba się nie zapowiada. :) Dziś (bo już po północy) mam planowany termin miesiączki i... Właśnie zaczęłam plamić. :( Czyli dziś w dzień lub jutro się rozkręci i będzie @ ... Także zaczyna mi się czwarty cykl starań. 😊 Fajnie by było na święta mieć już prezent pod choinkę w postaci dobrej wiadomości. 🤞
 
Hej wróciłam właśnie od ginekologa okazuje się, że w końcu miałam prawdopodobnie owulację!!! 🥰🥰🥰🥰 dlaczego prawdopodobnie? No właśnie wiem tyle, że moje endometrium wynosi 16mm a pęcherzyk 19mm i jest zapadnięty. Co to oznacza, że zapadnięty? 🤨 no i gin mi się pytał czy wczoraj był stosunek i zalecił dziś i jutro 😃

Więc proszę mnie uświadomić z tym zapadniętym pęcherzykiem, co to oznacza?
To może oznaczać owulacje. A był płyn w zatoce Douglasa? Jeżeli tak to na 99% była owulacja :) wiem jaka to radość! Gratuluje!
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4] mam 28 lat, przez 10 lat bez przerwy brałam tabletki anty. Odstawiłam je w czerwcu, od sierpnia się staramy z partnerem. I... chyba zaczynam panikować. Robię testy owu, żaden w tym cyklu nie wskazał wyniku z bardzo ciemna kreska potwierdzająca „ten dzien”. Jednak najmocniejsza była w środę, wieczorem było zbliżenie. Kiedy waszym zdaniem zrobić test ciążowy? Moja lekarka, super babka, mówiła ze po takim czasie brania tabletek mam tule zaoszczędzonych jajeczek w organizmie ze szansa na szybka ciaze, także mnoga, jest duza. A tu już3 cykle nic... teraz 4

Nie wcześniej niż w terminie @ [emoji2368]
 
Do góry