reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Taak.. Myślałam że się obędzie bez nich ale jakoś muszę zweryfikować moje przypuszczenia co do owu z testami. I sprawdzę progiem. Chyba poszukam jakiego nowego gina najlepiej gin-endo w jednym

Dokładnie tak zrobiłam ostatnio [emoji3526] nie do końca miałam zaufanie do nowej ginki, olewała moje plamienia ale nieszczególnie tłumaczyła czemu niby mam się nimi nie martwić no i mimo pęcherzyka i grubości endo oznajmiła cykl bezowulacyjny, zamiast poprosić o przyjście jeszcze raz, a w zasadzie to powiedziała, ze mam nie przychodzić zanim w ciąże nie zajdę lub za rok. Sprawdziłam ją właśnie testami i progiem i od razu umówiłam się u sprawdzonej endo-ginki.

A co do testów owu - okazuje się, ze mam zwykle owulacje później niż mi się wydawało [emoji2368] wiec dla mnie przydatne narzędzie, tym bardziej, ze teraz musze jej wypatrywać bo od 3dpo mam brać luteinę.
 
Dokładnie tak zrobiłam ostatnio [emoji3526] nie do końca miałam zaufanie do nowej ginki, olewała moje plamienia ale nieszczególnie tłumaczyła czemu niby mam się nimi nie martwić no i mimo pęcherzyka i grubości endo oznajmiła cykl bezowulacyjny, zamiast poprosić o przyjście jeszcze raz, a w zasadzie to powiedziała, ze mam nie przychodzić zanim w ciąże nie zajdę lub za rok. Sprawdziłam ją właśnie testami i progiem i od razu umówiłam się u sprawdzonej endo-ginki.

A co do testów owu - okazuje się, ze mam zwykle owulacje później niż mi się wydawało [emoji2368] wiec dla mnie przydatne narzędzie, tym bardziej, ze teraz musze jej wypatrywać bo od 3dpo mam brać luteinę.
Właśnie też chce to sprawdzić czy owu zgadza się z moimi obserwacjami. A ten gin no ufam mu bo był przy mnie przy poronieniu i szczerze porozmawiał i podniósł na duchu także jako lekarz super ale tyle już chodzę do niego a żadnych efektów stymulacji owu czy coś..
 
Właśnie też chce to sprawdzić czy owu zgadza się z moimi obserwacjami. A ten gin no ufam mu bo był przy mnie przy poronieniu i szczerze porozmawiał i podniósł na duchu także jako lekarz super ale tyle już chodzę do niego a żadnych efektów stymulacji owu czy coś..

Zawsze można zasięgnąć drugiej opinii gdzieś indziej, poznać inny sposób, inny pomysł [emoji3526] nie musi to oznaczać zmiany, tym bardziej, jeśli masz do niego zaufanie.
 
Taakaleten już wie jaki problem itp a znowu tłumaczyć od nowa wszystko 😋 a gin i endo się cenią to kasa idzie bo gdzie teraz a NFZ...

Do bani ten 1dc brzuch boli dawno takiego początku cyklu nie miałam. W ogóle w tym roku cykl mi się rozjechał na maksa poprzedni cykl wywoływanym dupkiem ale po wzięciu 5tabletek rozkręciło się krwawienie to odstawiłam. Wcześniej po braniu dupka na wywolanie udało się zajść a tera lipaaa.

Dobrze ze są chipsy okresowe bo bym z bólem głowy i brzucha zwinęła się w kłębek i poszła spać 🙈
 
Taakaleten już wie jaki problem itp a znowu tłumaczyć od nowa wszystko 😋 a gin i endo się cenią to kasa idzie bo gdzie teraz a NFZ...

Do bani ten 1dc brzuch boli dawno takiego początku cyklu nie miałam. W ogóle w tym roku cykl mi się rozjechał na maksa poprzedni cykl wywoływanym dupkiem ale po wzięciu 5tabletek rozkręciło się krwawienie to odstawiłam. Wcześniej po braniu dupka na wywolanie udało się zajść a tera lipaaa.

Na NFZ też można trafić ok, jak się dobrze poszuka. U mnie teraz co miesiąc robią wizyty i szereg badań, żeby mieć wszystko pod kontrolą, więc nie jest tak źle. Chociaż mnie wybadaja przed jak należy. Nawet sami pytają, czy jeszcze jakieś chcę badania, czy coś mnie niepokoi.
 
Taakaleten już wie jaki problem itp a znowu tłumaczyć od nowa wszystko [emoji39] a gin i endo się cenią to kasa idzie bo gdzie teraz a NFZ...

Do bani ten 1dc brzuch boli dawno takiego początku cyklu nie miałam. W ogóle w tym roku cykl mi się rozjechał na maksa poprzedni cykl wywoływanym dupkiem ale po wzięciu 5tabletek rozkręciło się krwawienie to odstawiłam. Wcześniej po braniu dupka na wywolanie udało się zajść a tera lipaaa.

Dobrze ze są chipsy okresowe bo bym z bólem głowy i brzucha zwinęła się w kłębek i poszła spać [emoji85]

No fakt, ja mam z pracy wykupiona opiekę medyczna z PZU to w zasadzie nie płace za wizytę, to mi się łatwo gada [emoji2368]

Chipsy okresowe to mój must have tez! [emoji1787] tak to w ogóle nie jadam, ale jak jest @... [emoji1786][emoji1786]
 
reklama
Do góry