reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No dlatego mówię, że to już Twoja decyzja. Moim zdaniem jak ma być dobrze to po prostu będzie, tak samo jak dziewczyny zachodza w zdrowe ciąże po łyżeczkowaniu. Mi by było szkoda czasu, ale rozterki rozumiem i daleka jestem od namawiania. To tylko moje zdanie 😉 potwierdzone doświadczeniem. 😉
Dzięki :) Chyba napiszę smsa do mojej Pani doktor. Chociaż co ona mi może powiedzieć jak nie byłam u niej jeszcze po histero.
 
reklama
Zalamalam sie troche zrobilam dzisiaj progesteron 7dpo I taki wynik masakra :( mial ktos taki jaki wynik ? Co dalej z tym robic Zobacz załącznik 1197962

Cykle bezowulacyjne zdarzają się i zdrowym kobietom [emoji106] ja dla samej siebie sprawdzałabym następne, żeby wiedzieć czy to reguła. Poza tym - ja w poprzednim cyklu miałam po domniemanej owu tez poniżej 1, ale okazało się, ze mi się owu przesunęła, następny już wyszedł w porządku tydzień później.
 
Tylko niestety nie wiem jaką powinna brać dawkę i czy w ogóle kobieta która się stara o dziecko, ja biorę ze względu na wadę serca i przebyte operację 🙂 myślę że warto być ostrożnym, to nie jest suplement diety
Mi poprzedni gin po odstawieniu antyków kazał brać ovarin i zaax- tez niby na tej samej zasadzie co acard
 
Cykle bezowulacyjne zdarzają się i zdrowym kobietom [emoji106] ja dla samej siebie sprawdzałabym następne, żeby wiedzieć czy to reguła. Poza tym - ja w poprzednim cyklu miałam po domniemanej owu tez poniżej 1, ale okazało się, ze mi się owu przesunęła, następny już wyszedł w porządku tydzień później.
Dokładnie tak jak mowisz
U mnie witamy 1dc jednak cykl bez owu jak gin przypuszczał... Kupuje testy owu i zaczynamy wyszukiwać oowuu. Trzymajcie kciuki🙏
 
reklama
Do góry