reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Taki maraton bardzo osłabia żołnierzyki. Najlepiej co drugi albo trzeci dzień a dopiero w okolicy owu codziennie.
Może i tak ale cóż zrobić jak ten mój wiecznie napalony łazi i spokoju nie daje? [emoji1787] kochamy się codziennie bo mamy ochotę, nie myślimy w tym momencie o żołnierzykach[emoji6] dajemy sie porwać chwili[emoji28] w końcu o to w tym chodzi a nie tylko o prokreacje[emoji1303]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Może i tak ale cóż zrobić jak ten mój wiecznie napalony łazi i spokoju nie daje? [emoji1787] kochamy się codziennie bo mamy ochotę, nie myślimy w tym momencie o żołnierzykach[emoji6] dajemy sie porwać chwili[emoji28] w końcu o to w tym chodzi a nie tylko o prokreacje[emoji1303]
I bardzo dobrze, to nie ma byc wg wytycznych, im bardziej naturlanie to wychodzi, tym lepiej, przeciez nasze babki i dziadki, nie mieli dostepu do takich lekarzy i takiej wiedzy, nikt sie nad tym wszytskim nie zastanawial i nie rozczulal ani nad owulacja (pewnie nie wiedzieli nawet, ze takie cos istnieje) ani nad tym kiedy uprawiac seks i bylo ok :D Teraz mam mega hipochondryczny swiat niestety, za duzo analizujemy i potepiam to, bo sama do tego swiatka naleze i niestety umartiwam sie czesto niepotrzebnie...miej wyj*** a bedzie Ci dane, to jest najlepsze dewiza
 
Ale mi się dzisiaj spać chcę, zasypiam na stojąco 😩😩 to nie jest mój dzień zdecydowanie, wstałam późno, bo późno poszłam spać, zanim się ogarnęłam i zobaczyłam że nie mam ani kawy ani mleka już była 10.00 i godziny dla seniorów 🤦‍♀️🤦‍♀️ Musiałam to z siebie wyrzucić sorry 😁
 
a mnie dopadło jakieś rozwolnienie, od trzech lat wieczne zaparcia, po tym jak zaczęłam się odchudzać 😞
i może nawet pomyślałabym, że to może objaw? ale ale, wczoraj żarłam łazanki, które zrobiłam 4 dni temu 😂
to na pewno ich wina!
 
Ale mi się dzisiaj spać chcę, zasypiam na stojąco [emoji30][emoji30] to nie jest mój dzień zdecydowanie, wstałam późno, bo późno poszłam spać, zanim się ogarnęłam i zobaczyłam że nie mam ani kawy ani mleka już była 10.00 i godziny dla seniorów [emoji2356][emoji2356] Musiałam to z siebie wyrzucić sorry [emoji16]

Bez kawy i mleka o 10 bym wpadła w głęboka depresje [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] kawa i mleko musi być na już [emoji23]
 
a mnie dopadło jakieś rozwolnienie, od trzech lat wieczne zaparcia, po tym jak zaczęłam się odchudzać [emoji20]
i może nawet pomyślałabym, że to może objaw? ale ale, wczoraj żarłam łazanki, które zrobiłam 4 dni temu [emoji23]
to na pewno ich wina!

Tez jadłam łazanki [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry