reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jedna kolezanka dowiedziala sie o ciazy w 6 msc. Jak twierdzi miala okres a ze byla przy sobie to nawet nie zdawala sobie sprawy z tego, ze moze byc w ciazy 🤷‍♀️
słuchaj ja też znam taką jedną . w 5 mscu się dowiedziała a chlała na potęgę bo to okres wakacyjny był ;). myślała,że jej wątroba siadła a to ruchy dziecka były 😃 😂 😂 😂
 
Ostatnia edycja:
Jedna kolezanka dowiedziala sie o ciazy w 6 msc. Jak twierdzi miala okres a ze byla przy sobie to nawet nie zdawala sobie sprawy z tego, ze moze byc w ciazy 🤷‍♀️
słuchaj ja też znam taką jedną . w 5 mscu się dowiedziała a chlała na potęgę bo to okres wakacyjny był ;). myślała,że jej wątroba siadła a to ruchy dziecka były 😃 😂 😂 😂
Kobietki spokojnie, natura tak wymyśliła, że do któregoś tyg ciąży płód jest chroniony przed tym co matka je/pije 🙃nie odmawiajcie sobie różnych rzeczy przy staraniach bo ja już ponad 3 lata byłabym totalną abstynentką wszystkiego co nie zdrowe 😅 a co do tych przypadków to są też "ciążę z zaskoczenia" 😁 dowiadują się dopiero jak rodzą 🤷‍♀️
 
Kobietki spokojnie, natura tak wymyśliła, że do któregoś tyg ciąży płód jest chroniony przed tym co matka je/pije 🙃nie odmawiajcie sobie różnych rzeczy przy staraniach bo ja już ponad 3 lata byłabym totalną abstynentką wszystkiego co nie zdrowe 😅 a co do tych przypadków to są też "ciążę z zaskoczenia" 😁 dowiadują się dopiero jak rodzą 🤷‍♀️
hahahah racja 😂 😂 . ale jak można ruch dziecka pomylić z wątrobą a dodam ,że nie miała okresu właśnie i myślała,że to nawał pracy bo w Krynicy Morskiej była a tam wiadomo jak sie pracuje ? 🤔
 
reklama
Do góry