reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Popęd nam się nie zmienił wiec i nie zmieni [emoji2368] gorzej jak już dziecko w domu będzie [emoji23]
a skąd ta pewność? 😃Hormony ciążowe potrafią namieszać, oj potrafią. Czasem na plus, w tej kwestii, czasem na minus... A jak już się Maluch pojawia na świecie, to seks w ogóle może zejść daleki plan i to nawet nie chodzi o czas i miejsce... Ja pamiętam, że tylko po pierwszym porodzie nie doczekałam końca połogu i wizyty u lekarza i po prostu rzuciliśmy się na siebie któregoś razu... Po kolejnych porodach już wcale tak ochoczo nie było, ale też może dlatego, że i obowiązków więcej...
 
reklama
Hej dziewczyny 😉 No nadrobiłam Was 😁 ja witam się w 3 dc niestety. Tym razem miałam cykl 35 dniowy przy cyklach 28/30 No ale cóż, trzeba działać dalej 😉 mało się udzielam, ale staram się na bieżąco was podczytywać i każdej z Was kibicuje 😘 w tym cyklu spruboje z testami owu, nigdy nie miałam z nimi styczności i aż jestem ciekawa jakie cyrki mi wyjdą 😂 No ale od czegoś trzeba zacząć, marzy nam się z mężem najpiękniejszy prezent na święta 😍 więc czekam aż ten małpiszon się skończy i działamy 😁
 
Mnie to nawet rozbawiła ta „licytacja” kto jak często 😁Ciekawe czy ta tendencja Wam się utrzyma jak osiągniecie już swój cel... ? 😁
My z Menem to się śmiejemy, że człowiek dorosły, a we własnym domu się kochać normalnie nie może, bo wszędzie dzieci 😜😆

Co do zachodzenia w ciąże, to mi się udało raz w pierwszym i dwa razy w trzecim cyklu.

A ze złych wiecie, to mój Men mi dziś oświadczył, że życie straciło dla niego zapach i smak... 😩czyli jednak covid... 😩😩😩

Udanego popołudnia!
To nie licytacja 😏
 
Hej dziewczyny 😉 No nadrobiłam Was 😁 ja witam się w 3 dc niestety. Tym razem miałam cykl 35 dniowy przy cyklach 28/30 No ale cóż, trzeba działać dalej 😉 mało się udzielam, ale staram się na bieżąco was podczytywać i każdej z Was kibicuje 😘 w tym cyklu spruboje z testami owu, nigdy nie miałam z nimi styczności i aż jestem ciekawa jakie cyrki mi wyjdą 😂 No ale od czegoś trzeba zacząć, marzy nam się z mężem najpiękniejszy prezent na święta 😍 więc czekam aż ten małpiszon się skończy i działamy 😁
Oj życzę takiego prezentu nam wszystkim ❤️❤️❤️
 
Nawet bardzo nie na miejscu. Już któryś raz z kolei widzę takie walenie nam po oczach swoją ciążą[emoji2358]
No waśnie [emoji52]

Może jestem zbyt przewrażliwiona po ponad 2 latach, pardon, ale o ile rozumiem pokazywanie naszych kresek na początku i radość oczywiście ([emoji177]) to późniejsze tematy są już na ciążowe wątki.

Trochę wyczucia i empatii no ludzie.. [emoji2370]
 
Laski, co Wy takie nabzdyczone jesteście niektóre? Tylko jedna Dziewczyna potrafiła normalnie odpowiedzieć na pytanie odnośnie witamin... Reszta która odpowiada na temat, jest wręcz arogancka. Naprawdę nie można grzecznie odpowiedzieć albo zignorować tematu, jeśli nie potrafi się grzecznie albo nie zna odpowiedzi? Po co od razu pluć jadem...? Kilka stron wcześniej ktoś wrzucił foto testuj dwoma kreskami i taka sama sytuacja i te same osoby atakują...
 
reklama
Do góry