reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Kurcze, dziewczyny.. Jakbyście mi pomogły znaleźć nazwę witamin :( no za cholere sobie nie przypomnę, w składnikach ma być nie tylko kwas foliowy, ale też składnik, który pomaga się wchłaniać. Jednymi słowy, ma być tam inna nazwa kwasu foliowego. Nie wiem czy rozumiecie, mam nadzieję, że tak. To ma być dla kobiety w ciąży do 12 tc
 
Kurcze, dziewczyny.. Jakbyście mi pomogły znaleźć nazwę witamin :( no za cholere sobie nie przypomnę, w składnikach ma być nie tylko kwas foliowy, ale też składnik, który pomaga się wchłaniać. Jednymi słowy, ma być tam inna nazwa kwasu foliowego. Nie wiem czy rozumiecie, mam nadzieję, że tak. To ma być dla kobiety w ciąży do 12 tc
O to powinnaś chyba pytać na wątkach ciążowych, nie sądzisz?
 
Mnie to nawet rozbawiła ta „licytacja” kto jak często 😁Ciekawe czy ta tendencja Wam się utrzyma jak osiągniecie już swój cel... ? 😁
My z Menem to się śmiejemy, że człowiek dorosły, a we własnym domu się kochać normalnie nie może, bo wszędzie dzieci 😜😆

Co do zachodzenia w ciąże, to mi się udało raz w pierwszym i dwa razy w trzecim cyklu.

A ze złych wiecie, to mój Men mi dziś oświadczył, że życie straciło dla niego zapach i smak... 😩czyli jednak covid... 😩😩😩

Udanego popołudnia!
 
reklama
Kurcze, dziewczyny.. Jakbyście mi pomogły znaleźć nazwę witamin :( no za cholere sobie nie przypomnę, w składnikach ma być nie tylko kwas foliowy, ale też składnik, który pomaga się wchłaniać. Jednymi słowy, ma być tam inna nazwa kwasu foliowego. Nie wiem czy rozumiecie, mam nadzieję, że tak. To ma być dla kobiety w ciąży do 12 tc
Nie bierzemy witamin dla ciężarnych. Czemu na staraczkach takie pytanie?[emoji2955]
 
Do góry