reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Chyba 1.25 to nie jest źle 🙂 Zanim dostałam swój wynik strasznie dużo o tym czytałam. Poniżej 1 jest źle.
Górna norma dla mojego wieku to 7 dlatego się bardzo zmartwiłam. Tak mnie wczoraj duży dół złapał, boję się że już mi nie będzie dane mieć dzieci:( długo długo się wzbraniałam przed drugim dzieckiem bo a to praca niepewna a to mieszkanie małe , tak gdzieś z 3 lata temu poczułam ogromną , jak to nazwać, potrzebę, ogromny instynkt by mieć drugie dziecko, no ale wtedy dopiero zaczynałam pracę, zaczęliśmy budowę domu i stwierdziliśmy że poczekamy. Ale z czasem mi się to nasilało, wyłam jak się dowiadywałam o ciąży kogoś z bliskich czy znajomych. Teraz ogromnie żałuję, mój mąż też z resztą bo to on nie chciał jeszcze póki domu wykończony. Teraz co jest praca, jest kasa, jest piękny dom ale cóż z tego....😢
 
reklama
Witam w nowym tygodniu 🤗

@Ancka Ty sobie nie rób jaj, nie zostawiaj mnie w tym oczekiwaniu 😂 Ja chyba nie będę testować w czwartek, jesli @ nie przyjdzie, jakoś podoba mi się ten stan niewiedzy i oczekiwania 😄

Zmierzyłam dziś temperaturę, 37,2 a to znaczy, że nie będzie jej dziś ani jutro. Jestem tą szczęściarą, której temperatura spada do 36,8 zawsze dzień przed @. Genialne bo wiem kiedy się jej spodziewać.

A tak poza tym to mam objawy ciąży i mam objawy na @ 😂😂😂
Też mi zawsze spadała dzień przed albo w dniu @ a teraz mam już 2 cykl, że spada na jeden dzień @ i wraca do poziomu wyższych 🥴
 
Górna norma dla mojego wieku to 7 dlatego się bardzo zmartwiłam. Tak mnie wczoraj duży dół złapał, boję się że już mi nie będzie dane mieć dzieci:( długo długo się wzbraniałam przed drugim dzieckiem bo a to praca niepewna a to mieszkanie małe , tak gdzieś z 3 lata temu poczułam ogromną , jak to nazwać, potrzebę, ogromny instynkt by mieć drugie dziecko, no ale wtedy dopiero zaczynałam pracę, zaczęliśmy budowę domu i stwierdziliśmy że poczekamy. Ale z czasem mi się to nasilało, wyłam jak się dowiadywałam o ciąży kogoś z bliskich czy znajomych. Teraz ogromnie żałuję, mój mąż też z resztą bo to on nie chciał jeszcze póki domu wykończony. Teraz co jest praca, jest kasa, jest piękny dom ale cóż z tego....😢
Ale takie duże amh 7 to jest objaw policystycznych jajników. Ja mam amh 4.56 i się bałam, że już będzie za wysokie 😐 Ale gin powiedział, że git. Też długo odkładaliśmy zajście w ciążę. Nie mam nawet jednego dziecka. Mamy teraz pracę na stałe, swoje mieszkanie i mimo wszystko nie jestem szczęśliwa.
 
Ale takie duże amh 7 to jest objaw policystycznych jajników. Ja mam amh 4.56 i się bałam, że już będzie za wysokie 😐 Ale gin powiedział, że git. Też długo odkładaliśmy zajście w ciążę. Nie mam nawet jednego dziecka. Mamy teraz pracę na stałe, swoje mieszkanie i mimo wszystko nie jestem szczęśliwa.
Cieszyłam bym się jakby było 2 a takto obawiam że z moim AMH i męża koncentracja poniżej normy mamy małe szanse.:(
A myśleliście jakie będą Wasze dalsze kroki jeśli się nie uda naturalnie? Np in vitro albo w ostateczności adopcję?
 
reklama
Cieszyłam bym się jakby było 2 a takto obawiam że z moim AMH i męża koncentracja poniżej normy mamy małe szanse.:(
A myśleliście jakie będą Wasze dalsze kroki jeśli się nie uda naturalnie? Np in vitro albo w ostateczności adopcję?
Ja jeszcze muszę zrobić wyniki męża i badanie drożności. Ale na razie liczę na to, że jak wyleczę stan zapalny to się uda🙂 Jeśli wyniki będą dobre to chyba będziemy nadal próbować. Według ginekologa mam jeszcze dużo czasu. A potem chyba inseminacja. Może in vitro. Adopcji nie planujemy.
 
Do góry