reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Okres planowo mam dostać w poniedziałek / wtorek. Choć raz na kilka cykli wydłuża mi się najdłuższy miałam 36 dc. Więc myślę że jak do tego 36dc nie dostanę to dopiero wtedy test. Już tyle razy testowałam nawet jak był 1 dzien spóźnienia że tracę wiarę.
Poczekaj na spokojnie ☺️ będzie dobrze, teraz już nic nie zrobisz więc nie ma co się martwić na zapas 😘
 
reklama
Na te chwile od wczoraj mam lekkie ćmienie podbrzusza... Ale kiedyś też tak miałam że od połowy cyklu praktycznie co dzień pobolewał mnie brzuch i myślałam że to coś znaczy ale niestety. Więc to nic nie znaczy 😒
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z tymi testami na owulacje? Czy któraś z Was była by tak miła i mi wytłumaczyć mniej więcej jak to działa i kiedy trzeba je robić? 😊 Jeśli ten cykl pójdzie na straty to może kolejny opre na tych testach 🤷‍♀️
 
Do góry