reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja też myślałam że mam owulacje a okazało się że nie mam 🤷‍♀️teraz była po clo ale też tylko z jednego jajnika.. Starania były w tym czasie a i tak nic z tego nie wyszło, mój jak już pójdzie na badania to po nowym roku, tez łatwo nie będzie go przekonać 🤦‍♀️🤦‍♀️ale moze nie będzie tak źle.. Jak coś wspominałam mu to mówił że teraz pandemia oi on po lekarzach nie będzie chodził 🤦‍♀️Nie wiem co przyniesie los, zobaczymy. ☺☺
Uda się nam, zobaczysz ❤️ Może trochę dłużej nam to zajmie ale tak naprawdę potrzeba nam jednego jajeczka i jednego plemnika ;) trzymam kciuki!
 
Dobra, jest 6 rano i wstałam tylko dziecku mleko zrobić. Zapomniałam zrobić testu a sikalam w nocy 3 razy i teraz. Czy jak o 8 wstane to będzie to „poranny” mocz czy lepiej poczekac jeden dzień?
Wczorja test robiłam po 16...
 
Ja pobralam próbkę. Ale zrobię za pół godziny. Idę córkę do szkoły zaprowadzic, i z powrotem kupię test. Czytałam że może stać 2 godz. Apteka od 8. Po drodze jest laboratorium i mam nadzieję że się wyrobię. W godzinę na bank się wyrobię 😁
 
reklama
Do góry