reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja mam dzisiaj 22dc... teoretycznie jakieś 9/10dpo. Staram się nie nastawiać, ale takiego cyklu jeszcze nie miałam. Wczoraj ten okropny ból brzucha rano. Wieczorem tez odczuwałam takie ciągniecie. Dzisiaj jest to samo, na dodatek sikam jak opętana, a pije jak zawsze za mało.. No i na apetyt od wczoraj nie narzekam 🙈
A jeśli chodzi o test... to we wtorek idę na badania krwi i chyba zrobię test w ten dzień, bo jak wyjdzie negatywny to będę musiała betę zrobić. W środy biorę dostinex, ale przed muszę sprawdzać czy nie ma ciąży bo wtedy mam go nie brać. Także we wtorek rozwieje swoje wątpliwości.
trzymajcie kciuki ✊🏻 Może się w końcu uda...
 
Ja mam dzisiaj 22dc... teoretycznie jakieś 9/10dpo. Staram się nie nastawiać, ale takiego cyklu jeszcze nie miałam. Wczoraj ten okropny ból brzucha rano. Wieczorem tez odczuwałam takie ciągniecie. Dzisiaj jest to samo, na dodatek sikam jak opętana, a pije jak zawsze za mało.. No i na apetyt od wczoraj nie narzekam [emoji85]
A jeśli chodzi o test... to we wtorek idę na badania krwi i chyba zrobię test w ten dzień, bo jak wyjdzie negatywny to będę musiała betę zrobić. W środy biorę dostinex, ale przed muszę sprawdzać czy nie ma ciąży bo wtedy mam go nie brać. Także we wtorek rozwieje swoje wątpliwości.
trzymajcie kciuki [emoji1307] Może się w końcu uda...

Trzymam kciuki! Ja poprzednie 2 cykle tez dziwne miałam, różne rzeczy odczuwałam, które wcześniej mi się nie zdarzały, ale niestety miałam pecha [emoji39] za to w tym cyklu nie dzieje się zupełnie NIC [emoji23]
 
Też podobnie. Jeśli owu będę miała w tym cyklu 15dc to okres ma być 31.10
Albo i nie będzie okresu 😁 Ja owu mam mieć wtorek,środa według appek ale jak narazie testy z mega bladą kreską nie wiem czy nie czasem przez to że wcześniej piłam . A może w tym mc nie będę miała owu 🤷 Teraz i tak mam głowę zajętą czymś innym
 
reklama
Do góry