reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja od dziecka byłam za zwierzętami razem z siostrą bliźniaczką znosilysmy do domu co tylko się dało : mrówki,koniki polne, żabki itp ale najwięcej to psów i kotów, niestety mama nie pozwalała nam trzymać tych zwierząt . Aż w końcu na urodziny kupiła nam chomika ,który niestety po 2 tyg zdechł [emoji20] bo był chory .No i później kupiłyśmy następnego.Raz nam się udało nakusić mamę na psa ,ale był z nami tylko 2 lata bo uciekał nam przez balkon i ganiał za autami i rowerami no i mama go oddała [emoji20] To też teraz jako dorosła osoba tak jak Ty spełniłam właśnie marzenie z dzieciństwa i mój M kupił mi psa na 1 rocznicę ślubu (8lat temu )[emoji16][emoji190]
My wczoraj ustaliliśmy już konkretnie, że jak za 3 lata nie będę w ciąży adoptujemy ze schroniska drugiego pieska. Nasza sunia siedzi sama w domu i się nudzi, a tak będzie mieć towarzystwo[emoji3526]
 
reklama
Dziewczyna jest nowa, nie musi znać całego forum 🤷‍♀️ uznała, że chodzi o starania bo taki temat grupy 🤷‍♀️
Dziękuje 😌 Dokładnie jest tak jak piszesz , dopiero uczę się tego całego forum😬 Nie dość , że jestem nowa to pierwszy raz na jakimkolwiek forum. Muszę się troszkę poduczyć. Pozdrawiam cieplutko
 
My wczoraj ustaliliśmy już konkretnie, że jak za 3 lata nie będę w ciąży adoptujemy ze schroniska drugiego pieska. Nasza sunia siedzi sama w domu i się nudzi, a tak będzie mieć towarzystwo[emoji3526]
Ja przygarnęłam psa od moich sąsiadów (ludzie po 80-tce). Pies od szczeniaka był przez nich głodzony, bity i trzymany na łańcuchu przy budzie. Któregoś dnia poszłam i poprosiłam żeby mi go oddali, nie chcieli ale w końcu się zgodzili. Początkowo miałam z nim dużo problemów, był agresywny i strasznie nieufny. Ale szybko się oswoił i teraz jest najłagodniejszym i najkochańszym psiakiem jakiego w życiu widziałam. Uwielbiam go i cieszę się, że mogłam dać mu lepsze życie[emoji846]
 
My wczoraj ustaliliśmy już konkretnie, że jak za 3 lata nie będę w ciąży adoptujemy ze schroniska drugiego pieska. Nasza sunia siedzi sama w domu i się nudzi, a tak będzie mieć towarzystwo[emoji3526]
Ja jakbym mogła to też bym teraz jakiegoś pieska ze schroniska wzięła, bo moja też siedzi sama w domu i tęskni.Ona jest bardzo przywiązana do mnie wystarczy że wyjdę na chwilę na klatkę a jak wracam to tak się cieszy jakby mnie tydzień nie było_Ostatnio szwagier robił zdjęcia dla schroniska i mi pokazał to tak ciężko się patrzyło na te mordeczki za kratkami 😢 że chciałoby się wszystkie je wziąć 🐶
 
Ja jakbym mogła to też bym teraz jakiegoś pieska ze schroniska wzięła, bo moja też siedzi sama w domu i tęskni.Ona jest bardzo przywiązana do mnie wystarczy że wyjdę na chwilę na klatkę a jak wracam to tak się cieszy jakby mnie tydzień nie było_Ostatnio szwagier robił zdjęcia dla schroniska i mi pokazał to tak ciężko się patrzyło na te mordeczki za kratkami 😢 że chciałoby się wszystkie je wziąć 🐶
Ja mam 2 I polecam 🤙 przynajmniej jak wychodzimy to mają siebie 🙃 chciałabym 3 ale mój M powiedział, że nie ma tyłu rąk żeby glaskac 😂 dlatego każdą znajdę, upycham gdzieś po znajomych 😅 bo jakbym tylko wzięła do domu to już bym nie oddała 🤷‍♀️🤣
 
Ja mam 2 I polecam 🤙 przynajmniej jak wychodzimy to mają siebie 🙃 chciałabym 3 ale mój M powiedział, że nie ma tyłu rąk żeby glaskac 😂 dlatego każdą znajdę, upycham gdzieś po znajomych 😅 bo jakbym tylko wzięła do domu to już bym nie oddała 🤷‍♀️🤣
Ja jakby mi się jakaś znajda trafiła to bym nawet teraz przygarnęła. Ale jakoś mnie omijają 😒
 
Ktoś tu pytał jakiś czas temu o osoby z Trójmiasta. To teraz ja zapytam czy te osoby polecają jakiegoś lekarza na nfz?
Prywatnego mam ale chce dodatkowo nfz.
 
reklama
Ja pieprze.. Mam dość.
Wrócił na godzinę i wyszedł spowrotem.
Bo on niby nigdzie nie wychodzi.

Czuje ze jestem sama z tym wszystkim [emoji3525][emoji3525][emoji3525]
Ostatnio się pytałam czy może ma kogoś jak cię zaczął tak traktować. Pisałaś że nie wychodzi nigdzie a teraz co innego [emoji848] może chodzi tu o inna laske [emoji848]
 
Do góry