reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Niestety mieszkam w UK tutaj bety nie ogarniesz tak z biegu.

Nawet jakbym poszła do rodzinnego to żeby potwierdzić jedynie zrobi test sikany [emoji41]W sumie chyba lepiej nawet bo bym stale liczyła ile za dużo ile za mało

Juz po tych testach wiedzialam, ze jestes z UK :) a ten elektroniczny to skad ? Clearblue?
 
Ja z znalazłam za 23.15 zł
no właśnie są strasznie drogie. Znalazłam na allegro za 28zł. Myślę, że poczekam z tym testem cyfrowym do czasu aż zwykle testy zaczną pokazywać jakieś lepsze kreski. O ile do tego czasu nie przyjdzie @....
Cycki bolą mnie niesamowicie i ciekawa jestem bardzo czy to na @, czy może jednak już jej nie zobaczę.
 
Juz po tych testach wiedzialam, ze jestes z UK :) a ten elektroniczny to skad ? Clearblue?

Tak:) ten digi early z tej paczki bo mialam otwarta
IMG_5436.PNG
 
Ehh❤

Ja miałam monitoring wszystko super, zaskoczyło po clo, od 5 do 7 dpo ciągnięcie tam na dole, bóle, od 2 dni bolące sutki, ale temp dzisiaj nie poszła dalej w górę 🥴 więc ja już wiem, że to nie to 🤷‍♀️

@ 2 dni i wtedy6spadla temp, zaraz po się podniosła do tej z II fazy, po paru dniach spadła do normalnej z 1 fazy, straszny ból owulacyjny przez 2 dni 😩 no i później te boleści itp... Na wykresie temp mam przepiękne W w pierwszej fazie 🤣
U mnie w tym cyklu tez jakiś miszmasz na wykresie. Oby to był dobry znak 😅👌🏻
 
Ja właśnie dzisiaj zamówiłam 2 szt. tych cyfrowych Clearblue.
Dzisiaj zrobiłam Clearblu, ale zwykły i mam wrażenie, że jakiś tam cień cienia był. Próbowałam zrobić zdjęcie, ale niestety nic na zdjęciu nie było widać.
Jutro mają przyjść te cyfrowe to zobaczymy czy coś wyjdzie.
Jestem 1 dzień po terminie @ i sama za siebie trzymam kciuki :D

Pozdrawiam wredoty!
Też trzymam kciuki! 🤞👍
 
reklama
Do góry