reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Kurde... Ale to był mój ideał ☹☹ żebyście wiedziały jak dużo mi dał i dużo we mnie zmienił.
Wiedzial o mnie wszystko. Nawet pchnął mnie żeby zapisać się do psychologa i dzięki temu coś zrozumiałam...
Ale po czasie zrobił się właśnie ciut agresywny.
On to tłumaczy zazdrością..
Taaaak, znam te wymówki... Też kochałam dlatego byłam taka głupia i tak długo klapki z oczu mi schodziły 🤷‍♀️ i zobaczysz coraz częściej to będzie Twoja wina... Nigdy to nie jest ich wina... Uciekaj póki masz czas 💁‍♀️
 
Miałam 14 lat a chłopaka 3 lata starszego. Bil mnie tkwiłam w tym 9 miesięcy wkurzyłam się i odeszłam. Odeszłam ze strachem ale udało się. Byłam zdradzana i to przez chłopaka z moją biologiczna siostra.

Przemysl kochana ten związek żeby Ci kiedyś krzywdy nie zrobił.
Miałam podobnie ah, pierwsza miłość normalnie 😱😂 dałabym se rękę za niego uciąć i bym kuźwa teraz bez ręki była 🤷‍♀️😂
 
Ale to pierwszy taki facet którego naprawdę kocham [emoji3525] który dał mi bardzo dużo.
Nie, mała nie widziała..
Rozumiem Cię i również mi przykro że tak się zachowuje twój W w stosunku do ciebie [emoji26] kochasz go ale nie możesz wszystko miłością tłumaczyć. Jesteś w moim wieku młoda kobitka zapewne piękna córeczkę szkoda marnować życia. Nie będę Ci pisać co masz robić ale przemysl chociaż. Napewno podejmiesz odpowiednią decyzję dla siebie i córeczki.
 
Miałam 14 lat a chłopaka 3 lata starszego. Bil mnie tkwiłam w tym 9 miesięcy wkurzyłam się i odeszłam. Odeszłam ze strachem ale udało się. Byłam zdradzana i to przez chłopaka z moją biologiczna siostra.

Przemysl kochana ten związek żeby Ci kiedyś krzywdy nie zrobił.
Wydaje mi się że nie jego do tego zdolny.
Ale było kilka sytuacji które dały mi do myślenia.
To człowiek dzięki któremu dużo zmieniłam. Widzę jak opiekuje się moja córka, jak dba, jak kładzie ją spać kiedy ja źle się czuję..
Ehh. Nie wiem sama
 
reklama
Do góry