reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja to swoje w związkach też przerobilam i nie spodziewałam się że jak wreszcie się zwiaze z facetem o 6 lat młodszym to będzie on najdolszalszy. Zawsze wybierałam starszych, różnych od siebie a mimo związki nazbierały tych samych schematów, zdrady kłamstwa i inne głupoty. Teraz czuję spokój.
 
Chodziło mi o to, że nie uciskają piersi czy coś w tym stylu. Nie ma bólu i dyskomfortu. Jest to przyjemne uczucie. Sytuacja no to wiadomo... lekarz. Raczej nie ma tu przyjemności z relacji [emoji2]

Ok dziękuje [emoji4] [emoji3531] ja mam zgoła inny problem z takimi wizytami ale to już mniejsza z tym. Chwila i po krzyku [emoji6]
 
Wydaje mi się że nie jego do tego zdolny.
Ale było kilka sytuacji które dały mi do myślenia.
To człowiek dzięki któremu dużo zmieniłam. Widzę jak opiekuje się moja córka, jak dba, jak kładzie ją spać kiedy ja źle się czuję..
Ehh. Nie wiem sama
Mimo wszystko trzymam kciuki aby się po układało i żeby sytuację się nie powtarzały z jego strony choć wiem z doświadczenia że jak już raz uderzy czy coś w ten deseń to już będzie to robił zawsze.
 
reklama
Do góry