reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
[emoji23] Oczywiście!
Ale swoją drogą nie do końca jest to głupie [emoji848][emoji848] założenie sobie jakiegoś celu może pozytywnie wpływać na wynik [emoji3166] choć po 30 paru cyklach, aż tak pewna bym nie była [emoji16]
Ja już pewna nie jestem niczego po prawie 8 latach starań z krótkimi przerwami i poronieniami. Ja nawet mając test pozytywny zdjęcie usg nie odważyłabym się iść na wątek mamusiek a co mówić mając okres albo nie mając nawet testu pozytywnego.
 
Gorzej! Ja przez Was myślę, że mogę być! A jak kreski nie będzie to se domaluje, żebyście widziały! Oooooo[emoji12]

To się dopiero nazywa szczyt wredoty [emoji33][emoji23]

Ja tam lubię nasze wredne towarzystwo [emoji3531] chciałbym zajść z wami razem, żeby przenieść się na mamuśki razem [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
To się dopiero nazywa szczyt wredoty [emoji33][emoji23]

Ja tam lubię nasze wredne towarzystwo [emoji3531] chciałbym zajść z wami razem, żeby przenieść się na mamuśki razem [emoji16][emoji16][emoji16]
Ale to ja mam propozycję tylko taki wątek zamknięty i tylko wredne baby jak my [emoji1787] pamiętaj przy podejmowaniu decyzji że ja biegam z 🪓[emoji375]
 
Do góry