reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To się dopiero nazywa szczyt wredoty [emoji33][emoji23]

Ja tam lubię nasze wredne towarzystwo [emoji3531] chciałbym zajść z wami razem, żeby przenieść się na mamuśki razem [emoji16][emoji16][emoji16]

Tego wam wszystkim życzę [emoji3590] i sobie tez :D



Mam złudne nadzieje na ten cykl jakoś bo @ akurat wypada w urodziny. Muszę zaopatrzyć się w wino żeby smutki zatopić [emoji24][emoji23]
 
reklama
To się dopiero nazywa szczyt wredoty [emoji33][emoji23]

Ja tam lubię nasze wredne towarzystwo [emoji3531] chciałbym zajść z wami razem, żeby przenieść się na mamuśki razem [emoji16][emoji16][emoji16]
Oo wątek pt wredne mamusie 2021 - wchodzisz na własną odpowiedzialność... 🧐 Jestem za😁
Chciałam Ci to napisać że jak co to domaluj kreskę i nam wstaw żeby taka ślepa jak ja zauważyła
Domaluje! Żebyś wiedziała! Markerem kuźwa najgrubszym jaki znajdę 😈😅
 
Tego wam wszystkim życzę [emoji3590] i sobie tez :D



Mam złudne nadzieje na ten cykl jakoś bo @ akurat wypada w urodziny. Muszę zaopatrzyć się w wino żeby smutki zatopić [emoji24][emoji23]

Ja tam narazie żadnych nadziei sobie nie robię. Są seksy i tyle [emoji16] zobaczymy za pare tygodni [emoji16]
 
reklama
Tego wam wszystkim życzę [emoji3590] i sobie tez :D



Mam złudne nadzieje na ten cykl jakoś bo @ akurat wypada w urodziny. Muszę zaopatrzyć się w wino żeby smutki zatopić [emoji24][emoji23]
Ja mam za to dylemat... Bo w weekend wpadają znajomi, i teraz pić czy nie pić 🤔 bo nie chce testować wcześniej wrazie odrzucenia zarodka 🤷‍♀️ ehhh same problemy 😅
 
Do góry