reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Przeczytałam trochę ten wątek i Wasze starania.... my dopiero zaczęliśmy, to pierwszy cykl i dopiero za 10 dni ma (mam nadzieje, ze nie przyjdzie) @. I powiem Wam, ze zaczęłam wątpić, ze nam się uda za pierwszym razem począć nasze maleństwo.... Zaczęłam pesymistycznie myśleć, ze u nas tez to trochę potrwa... 😞
A ile macie lat?
 
reklama
I bądź tu człowieku mądry jak się powinno robić
Pewnie co lekarz to inna opinia, tak jak każde laboratorium ma swoje normy 💁‍♀️ ale nawet w necie piszą, że najlepiej testować koniec 4 tyg czyli jakiegoś 26-28 dnia cyklu. Czasami do implantacji może dojść w 26 dniu, a hcg wytwarza się 2 dni po zagnieżdżeniu, także wcześniej testy nic nie pokażą 🤷‍♀️
 
Pewnie co lekarz to inna opinia, tak jak każde laboratorium ma swoje normy 💁‍♀️ ale nawet w necie piszą, że najlepiej testować koniec 4 tyg czyli jakiegoś 26-28 dnia cyklu. Czasami do implantacji może dojść w 26 dniu, a hcg wytwarza się 2 dni po zagnieżdżeniu, także wcześniej testy nic nie pokażą 🤷‍♀️
Zobaczymy co wyjdzie w poniedziałek..
Na betę nie trzeba być naczczo?
 
reklama
Tego nie wiem. Mój m się obraził na badania nasienia i miał powtarzać w sierpniu i już nie powtórzył.

[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]Zapytaj jutro

Męska duma nie zna granic [emoji2356][emoji23] mi się wydaje, ze mój na takie badania niechętny. Dla nas jeszcze za wcześnie na takie rzeczy, ale na wszelki wypadek szykuje już grunt [emoji23][emoji23] jak rozmawiamy o tych sprawach to mu trochę opowiadam co i jak i skąd i dlaczego. Niech jego psychika chłonie i się przyzwyczaja do myśli, ze może i na jego badania przyjść czas [emoji23]
 
Do góry