reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny byłam u ginki ma USG, myślałam że cykl stracony i owulki w ogóle nie będzie. A tu ku mojemu zdziwieniu ona mówi, że na prawym jajniku piękny pecherzyk, który pęknie lada chwila 😁 więc zaleca boboseksy dzisiaj i jutro. W poniedziałek jadę znowu na monitoring żeby zobaczyć czy pęcherzyk pękł. Teraz pęcherzyk ma 19mm, nawet 20mm. Endometrium w normie 7mm. Dzisiaj mam 16dc, zawsze miałam w 14 dc. Po powrocie do domu zrobilam też z ciekawości test owu i co? Pozytyw 😁 chyba ten wiesiołek opóźnił mi owulację 🤔
Super! Ja po owu 😁 a gin z bólu jajnika się cieszyła najbardziej 😂 clo działa 💪 i co najważniejsze temperatura też się nie myli 🙃
 
Dziewczynki uważajcie na te winka bo gin mi powiedziała że alkohol nawet w nie dużych ilościach może zaburzyć owulke.. Więc ja od pierwszego dnia @nie piłam grama alkoholu.. Nie wiem czy to prawda.. Ale dzisiaj na pewno coś sobie wypije troszeczkę tylko ( też mam winko stoi już 2 tyg dzisiaj mnie kusi lampka winka 😜18dc jestem na pewno po owulacji, o ile w ogóle była 🙄🙄Więc wasze zdrówko, 😁😁 zresztą nie wiem czy mogę bo biorę duphaston 🤔🤔
 
A ja czasem sobie myślę że chętnie bym wypiła czy piwo czy lampkę wina z mężem ot tak i co kupuję butelkę wypije łyka i bleee ... Strasznie mi nie smakuje alkohol ,nie mogę go w siebie wcisnąć :p jak byłam młodsza sporo też tak miałam ale potrafiłam się zmusić -na drugi dzień .... Ba na trzeci nawet kac morderca po małej ilości.. od tamtej pory marzę o romantycznym wieczorze z winkiem a praktykuje z sokiem porzeczkowym 😂😂
 
reklama
Do góry