reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No widzisz ja też tak myślałam a mi lekarz kazal zrobić progesteron po 3 dniach od wizyty i jeśli będzie powyżej 3 to wskazuje że owu była [emoji1745] dziś jest trzeci dzień od wizyty i nie wiem czy robić dziś czy czekać do przyszłego tygodnia.
skoro lekarz ci kazal to zrob dziś,ale wydaje mi się ze wynik nie bedzie miarodajny po takim krotkim czasie najwyzej powtórzysz dla samej siebie za tydzien 🙂
 
reklama
Hej! Dziewczyny widzicie tutaj coś? Do okresu 3 dni i nie robiłabym żadnego testu,gdyby nie to , że okropnie ciągną mnie pachwiny i jeden jajnik , co we wcześniejszych ciążach było pierwszym objawem. Nie staraliśmy się w tym miesiącu,ale też nie uważaliśmy 🙂 i teraz nie wiem czy to moja wyobraźnia czy coś tam przebija 🥴
Widze widze widze ,super 🥰
 
Hej! Dziewczyny widzicie tutaj coś? Do okresu 3 dni i nie robiłabym żadnego testu,gdyby nie to , że okropnie ciągną mnie pachwiny i jeden jajnik , co we wcześniejszych ciążach było pierwszym objawem. Nie staraliśmy się w tym miesiącu,ale też nie uważaliśmy 🙂 i teraz nie wiem czy to moja wyobraźnia czy coś tam przebija 🥴
Hmmm ja nie wiem bo chyba zawsze tą kreskę oczami domaluje 😊
Ale kciuki ✊🏼✊🏼
 
reklama
Do góry