reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Czy 7 dni od staran jest sens isc robic bete z krwi? Czy to za wczesnie?
Ja bym poczekała do daty @.
😒 Trzymam za Ciebie mocno kciuki😘 Ja sie bardzo szybko psychicznie poddaje
Dziękuję kochana 😍🥰 ja się nakrecalam w poprzednich cyklach i właśnie psychicznie nie mogłam wytrzymać. Teraz wiadomo mam nadzieję, że się uda ale na spokojnie. Co ma być to będzie. 🤗
 
reklama
Witam Was dziewczyny ! ;)
Staramy się z mężem o drugie dziecko już ponad rok.
Od kilku cykli już wrzuciłam na luz o będzie co będzie xD.
Zastanawia mnie jednak teraz jedna rzecz. Zawsze kilka dni po owulacji bolą mnie piersi , na 2-3 dni przed okresem ból ustępuje i pojawia się @. Cykle mam bardzo regularne. W tym cyklu jest inaczej bo @ powinna być w środę , a bólu piersi nie ma no i też żadnych innych objawów PMS. Czy któraś z Was tak miała i to zwiastowało ciążę? Oczywiście test wykonam w dniu spodziewanej @, ale po prostu z czystej ciekawości pytam :)
 
Dokładnie. Ja w ogóle nie moge odczuć jak się czuje, jak byłam w ciąży czułam się identycznie jak przed okresem. Dopiero jakoś 5-6 tydzien doszła okropna senność i lekkie mdłości,ale do daty okresu i nawet po nim wszystko jak na okres ;)
U mnie tak samo objawy dopiero po terminie @. Ta senność pamietam bardzo dokładnie 😩
 
Witam Was dziewczyny ! ;)
Staramy się z mężem o drugie dziecko już ponad rok.
Od kilku cykli już wrzuciłam na luz o będzie co będzie xD.
Zastanawia mnie jednak teraz jedna rzecz. Zawsze kilka dni po owulacji bolą mnie piersi , na 2-3 dni przed okresem ból ustępuje i pojawia się @. Cykle mam bardzo regularne. W tym cyklu jest inaczej bo @ powinna być w środę , a bólu piersi nie ma no i też żadnych innych objawów PMS. Czy któraś z Was tak miała i to zwiastowało ciążę? Oczywiście test wykonam w dniu spodziewanej @, ale po prostu z czystej ciekawości pytam :)
U mnie z piersiami to różnie. Raz rosną bardziej, raz mniej więc to nie jest wyznacznik ciąży. Ostatnio miałam takie żyły że myślałam że wyszło ale nie.
 
Ja myślałam, że miałam okres. Mąż kazał mi zrobić test bo się rozplakalam... a zazwyczaj beksa nie jestem. Wyszedł negatywny, pozytywny dopiero tydzień po krwawieniu. Ale to były 2 dni krwawienia i 3ci lekkie plamienie już. Warto więc sprawdzić:)
Ja myślałam, że miałam okres. Mąż kazał mi zrobić test bo się rozplakalam... a zazwyczaj beksa nie jestem. Wyszedł negatywny, pozytywny dopiero tydzień po krwawieniu. Ale to były 2 dni krwawienia i 3ci lekkie plamienie już. Warto więc sprawdzić:)
Po pracy kupię test :) a powiedz mi wszystko było ok z ciążą ?
 
reklama
Witam Was dziewczyny ! ;)
Staramy się z mężem o drugie dziecko już ponad rok.
Od kilku cykli już wrzuciłam na luz o będzie co będzie xD.
Zastanawia mnie jednak teraz jedna rzecz. Zawsze kilka dni po owulacji bolą mnie piersi , na 2-3 dni przed okresem ból ustępuje i pojawia się @. Cykle mam bardzo regularne. W tym cyklu jest inaczej bo @ powinna być w środę , a bólu piersi nie ma no i też żadnych innych objawów PMS. Czy któraś z Was tak miała i to zwiastowało ciążę? Oczywiście test wykonam w dniu spodziewanej @, ale po prostu z czystej ciekawości pytam :)
Ja miałam tak w poprzednim cyklu. Już się cieszyłam i małpa przyszła 😐
 
Do góry