reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny[emoji16] u nas dziś pogoda okropna, pada, zimno i ponuro. Aż się ruszać nie chce, a dziś jedziemy do mojej mamy na imieniny. Miałam nadzieję, że w prezencie będę mogła jej pokazać usg i powiedzieć, że zostanie babcią, ale niestety. Może pod choinkę się uda.

Wiecie co mój mąż ostatnio zauważył?? Od miesiąca bierze fertilman plus i zaczął bardziej odczuwać ostrość potraw. On jadł papryczki chili najostrzejsze same, do tego najbardziej ostry sos chili jak ketchup, a ostatnio wszystko jest dla niego za ostre. Nic poza tym suplementem się nie zmieniło. Ja się z niego śmieje, ze pewnie ta ostrość zabijała plemniki i organizm sam się teraz broni.[emoji23] Ale powiem wam, że ciekawe to jest bardzo.
A wiesz ,że wyczytałam gdzieś na necie, że facet nie powinien w staraniach jeść ostrego, bo to podnosi temperaturę ciała, a to szkodzi na plemniki. Tak samo jak ogrzewanie jajek ;)
 
Nie jestem ekspertem ale czy napewno ból który opisujesz to ból menstruacyjny a nie praca jajników czy np jelit który może promieniować ?
Byliście w klinice niepłodności ?
Oczywiście witaj i rozgosc sie ale na krótko ☺
Nie byliśmy jeszcze w klinice niepłodności gdyż staramy się od 8 msc, chciałam jeszcze powalczyć z naturą 🙂 ale pewnie tam skończymy 🤷‍♀️😔
Bóle są trudne do określenia jednoznacznie.
Podbrzusze wrazenie, że napięte, szczypie jakby czasami w srodku,boli jak na okres pozniej przechodzi. Jajniki bolą inaczej dlatego nie wiaze tego z nimi(a raczej z nim :) bo jest jeden) mam wrazenie ,ze podbrzusze wypelnia sie krwią. 3 cykle temu jak mialam te odczucia to duzo czytalam i nawet pomyslalam,ze to moze.ciaza ale skoro juz 3 cykl.i te same objawy a nadal.nic....takze wiesz 😒
 
Ja co prawda byłam w ciąży dawno temu ale pamiętam sytuację tak ok 5-6 tyg ciąży zaczął mnie boleć brzuch jak na okres i się przestraszyłam i poleciałam do gina. Zrobił mi USG i pamiętam jak dziś jak mi powiedział że widać zarodek , jest prawidłowo w macicy i że jestem "prawie w ciąży " hehe poszłam potem w 8 tc i już było serduszko i już byłam oficjalnie w ciąży hehe
 
Ja co prawda byłam w ciąży dawno temu ale pamiętam sytuację tak ok 5-6 tyg ciąży zaczął mnie boleć brzuch jak na okres i się przestraszyłam i poleciałam do gina. Zrobił mi USG i pamiętam jak dziś jak mi powiedział że widać zarodek , jest prawidłowo w macicy i że jestem "prawie w ciąży " hehe poszłam potem w 8 tc i już było serduszko i już byłam oficjalnie w ciąży hehe
Prawie w ciąży [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Ale mam wątków do nadrobienia 😱 jak zapowiadałam zrobiłam sobie miesiąc przerwy w staraniach. Po drodze byłam u ginekologa na rutynowej kontroli (wszystko cacy). Jedno co mnie zastanawia to mój obecny cykl... Mierze temp od roku, zawsze w I fazie ok 36,4/36,58 a w II 36,8/36,9. Tak też było mniej więcej w poprzednim. Okres mi się opóźnił 3 dni, temperatura spadła na 2 dni do 36,55, okres się skończył (wyjątkowo krótki nawet jak na mnie 😅) i temperatura wzrosła do 36,7/36,8 I tak się utrzymuje już od 7 dni 🤷‍♀️ test negatywny. Zaczęłam cykl z Clo I zastanawiam się czy to może być jego wina? Któraś już tak miała?
 
reklama
Hej dziewczyny 😚 w zeszłym tygodniu chwaliłam się wam betą, a dzisiaj niestety przyszło krwawienie. Brzuch zaczął pobolewać jak na @, także widocznie biochemiczna... cóż. To chyba nie ten czas. Na jakiś czas odpuszczamy, Ja chcę odpocząć, wyciszyć się, popracować nad sobą bardziej- po prostu skupić się na sobie . Może za 3msc, 6msc albo rok spróbujemy znowu. Ale teraz nie czuje się gotowa. Mam nadzieje, ze wyjdzie mi na dobre :) zanim się z wami pożegnam, chciałam się zapytać dziewczyn po ciąży biochemicznej: Czym takie krwawienie różni się od normalnej @ ? Boli jakoś bardziej ? Mogę używać tamponów czy jakieś przeciwskazania ?
 
Do góry