reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Witam Was kobietki :)
Mam 32 lata . Staramy sie z narzeczonym o dziecko od 8 miesiecy. Dwa cykle ze stymulacja i ovitrelle. Kolejne naturalnie. Monitoring w sierpniu pokazal cialko zolte,owu była ale nic z tego. Teraz we wrzesniu kolejny monitoring w 14dc i bylo cialko zolte,znowu doszlo do owu ale...dziś mam 18 dc i ból podbrzusza jak na @. I wlasnie tu pojawia sie kolejny problem. Moze pomozecie? Od kilku cykli mam wlasnie tak, ze okolo 16/18 dnia cyklu ja juz czuje w podbrzuszu bóle menstruacyjne 😔 pytałam lekarza skad to sie moze brac ale on nie wie... cykle 24-28 dniowe. Jestem zalamana bo mozna powiedziec,ze juz kilka dni po owu ja wiem,ze nic z tego 😒 Czy ktoras z Was tak miała?
Dodam wiecej szczegolow o swojej sytuacji:
Ok 13 lat temu operacja,usuniecie praw.jajnika(guz łagodny ale ogromny 20 cm srednicy...) po roku czasu proby z zajsciem w ciaze. Jedno poronienie na stymulacji a pozniej cud....ciaza niespodziewana. Dzis mam juz 12 letnia core 🙏🌸 ale....nie ma rodzenstwa😒 Dodam,że obecny partner to nie ojciec mojej córki. Wiec teraz walczymy o nasze wspolne,chocby jedno malenstwo 🙂 Ale powiem szczerze...jestem załamana😔
 
Cześć dziewczyny[emoji16] u nas dziś pogoda okropna, pada, zimno i ponuro. Aż się ruszać nie chce, a dziś jedziemy do mojej mamy na imieniny. Miałam nadzieję, że w prezencie będę mogła jej pokazać usg i powiedzieć, że zostanie babcią, ale niestety. Może pod choinkę się uda.

Wiecie co mój mąż ostatnio zauważył?? Od miesiąca bierze fertilman plus i zaczął bardziej odczuwać ostrość potraw. On jadł papryczki chili najostrzejsze same, do tego najbardziej ostry sos chili jak ketchup, a ostatnio wszystko jest dla niego za ostre. Nic poza tym suplementem się nie zmieniło. Ja się z niego śmieje, ze pewnie ta ostrość zabijała plemniki i organizm sam się teraz broni.[emoji23] Ale powiem wam, że ciekawe to jest bardzo.
 
reklama
Witam Was kobietki :)
Mam 32 lata . Staramy sie z narzeczonym o dziecko od 8 miesiecy. Dwa cykle ze stymulacja i ovitrelle. Kolejne naturalnie. Monitoring w sierpniu pokazal cialko zolte,owu była ale nic z tego. Teraz we wrzesniu kolejny monitoring w 14dc i bylo cialko zolte,znowu doszlo do owu ale...dziś mam 18 dc i ból podbrzusza jak na @. I wlasnie tu pojawia sie kolejny problem. Moze pomozecie? Od kilku cykli mam wlasnie tak, ze okolo 16/18 dnia cyklu ja juz czuje w podbrzuszu bóle menstruacyjne 😔 pytałam lekarza skad to sie moze brac ale on nie wie... cykle 24-28 dniowe. Jestem zalamana bo mozna powiedziec,ze juz kilka dni po owu ja wiem,ze nic z tego 😒 Czy ktoras z Was tak miała?
Dodam wiecej szczegolow o swojej sytuacji:
Ok 13 lat temu operacja,usuniecie praw.jajnika(guz łagodny ale ogromny 20 cm srednicy...) po roku czasu proby z zajsciem w ciaze. Jedno poronienie na stymulacji a pozniej cud....ciaza niespodziewana. Dzis mam juz 12 letnia core 🙏🌸 ale....nie ma rodzenstwa😒 Dodam,że obecny partner to nie ojciec mojej córki. Wiec teraz walczymy o nasze wspolne,chocby jedno malenstwo 🙂 Ale powiem szczerze...jestem załamana😔
Witamy
A myślałaś o konsultacji u innego lekarza?
 
Do góry