reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U mnie masakra...
Jak się nie uda w tym miesiącu to przestajemy się starać.
Mąż po 5miesiach brania fertilman plus, L-arginina, L-karnityna i innych witamin nadal ma 2%... Zwiększyła mu się ilość prawie 2x ale nadal 2%...jestesmy załamani... Najpierw musi on się poprawić, żeby moja stymulacja miała sens..
@KiedyPytam co u ciebie??
 
reklama
A który Mas dzisiaj dc i ile u ciebie cykle trwają? Masz w jakiś sposób potwierdzona owu
Owu przypuszczam 17dc, dziś 29dc zwykle mam 28-30dc. Na okres się ani trochę nie czuję, ale mam przeogromne piersi - nigdy takich nie mialam przed okresem i pełno na nich żyłek ale to przecież o niczym nie świadczy [emoji1745] poczekam cierpliwie już nie będę robić testów chociaż dała bym sobie rękę uciąć, że widzę blada kreskę [emoji23] ale pewnie za 2 dni żałowałabym, że nie mam ręki [emoji23]
 
reklama
Do góry