reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej dziewczyny .Czy któraś podpowie czy wartości beta hcg, które nie są oszałamiające rokuja pozytywnie ?
Beta hcg zrobiona 9.09 o godz 21 -43
Beta z dziś czyli 13.09 o godz 11 - 167
Kalkulator pokazuje średni 2 dniowy wzrost o 109 % ale jednak nie jestem spokojna .W zdrowo rozwijajacej się ciąży moje przyrosty były po 200 i 150% .
Może któraś miała podobne wzrosty ?
 
reklama
Piękna kreska [emoji3590]
Już was więcej nie będę więcej zamęczać testami :)
@Carry88 mam nadzieję że tu widać kreche A nie cień [emoji23]
Swoją drogą zrobiłam sobie pierwszy zastrzyk z heparyny po 4 latach. Łatwo nie było [emoji26] Ale myślałam że będę miała siniaka tak jak wtedy A to jednak zależało od tego że miałam bardzo mało płytek krwi na tamten moment i mnóstwo sincow.
Nie wiem czy dam radę tak codzień robić te zastrzyki :/
 
Już was więcej nie będę więcej zamęczać testami :)
@Carry88 mam nadzieję że tu widać kreche A nie cień 😂
Swoją drogą zrobiłam sobie pierwszy zastrzyk z heparyny po 4 latach. Łatwo nie było 😥 Ale myślałam że będę miała siniaka tak jak wtedy A to jednak zależało od tego że miałam bardzo mało płytek krwi na tamten moment i mnóstwo sincow.
Nie wiem czy dam radę tak codzień robić te zastrzyki :/
Piekna krecha, gratulacje ☺️
 
Cześć dziewczyny, rzadko się odzywam ale cały czas podczytuję. Dzisiaj mam 10-11dpo owu, potwierdzonej testami i u gina. I zrobiłam dwa testy, bo mam takie dziwne objawy, ale wiadomo, równie dobrze to może być ciąża urojona [emoji57] No i ten paskowy jak i pink są 10, więc czulsze. I na paskowym ewidentnie widać bladą kreskę, nawet TŻ zobaczył bez problemu a na pinku niestety nic...

I nie chce się nastawiać, bo ten paskowy był jako gratis do testów owulacyjnych więc z góry założyłam że może na pinku coś wyjdzie a na nim nic. Co myślicie, chociaż na żywo ta kreska lepiej wygląda niż na zdjęciu
IMG_20200914_064829_1.jpg
 
Witajcie w poniedziałek. Kolejny tydzień przed nami. W tym tygodniu od środy zaczynam robić testy owu. Zobaczymy co wyjdzie. Też macie takie gorsze dni, że nie możecie nawet niemowlaków oglądać na reklamach w tv? 😢 Ja do tego mam taką pracę, że rozpatruję wnioski na becikowe i 500 plus. I czasami myślę sobie, że los jest taki niesprawiedliwy, alkoholicy mają po 5 dzieci, a my się zdrowi, nie pijący i nic. Teraz bardzo się dzieciaczków rodzi. Jest jakiś bum.
 
Witajcie w poniedziałek. Kolejny tydzień przed nami. W tym tygodniu od środy zaczynam robić testy owu. Zobaczymy co wyjdzie. Też macie takie gorsze dni, że nie możecie nawet niemowlaków oglądać na reklamach w tv? 😢 Ja do tego mam taką pracę, że rozpatruję wnioski na becikowe i 500 plus. I czasami myślę sobie, że los jest taki niesprawiedliwy, alkoholicy mają po 5 dzieci, a my się zdrowi, nie pijący i nic. Teraz bardzo się dzieciaczków rodzi. Jest jakiś bum.
Mi się też wydaje bo wszędzie widzę brzuchy i wózki ,ale może to mieć związek ze wcześniej nie zwracałam uwagi:p zgodzę się jednak z tą nie sprawiedliwością .. mam na wsi sąsiadkę dzień w dzień sina aż z tego alkoholu syna do przedszkola prowadzi ... Serce mi pęka ,już nie chodzi o to że ma dziecko ,bo ja się staram o drugie ,ale ten biedny chłopak już jest nieznośny ,uczy się życia sam a start ma skopany strasznie. ...
 
reklama
Do góry