reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny pomóżcie bo zwariuje... Dzisiaj zrobiłam test... Oczywiście się rozpłakałam bo wyszła tylko jedna kreska, ale po czasie wyszła druga czy to może być ciąża czy raczej się nie nastawiać
 

Załączniki

  • IMG_20201014_120833.jpg
    IMG_20201014_120833.jpg
    866 KB · Wyświetleń: 143
reklama
Hej, czy w przypadku długich starań Wasi faceci biorą jakieś witaminki na zwiększenie jakości plemników. Jeśli tak, to jakie polecacie?
 
reklama
Mam kolejny problem... Otrzymałam wyniki i mam się skonsultować z imunologiem.. Znalazłam jednego w Poznaniu i umówiłam na najwcześniejszy termin 15.12... Bez komentarza...

Co do wyników to może któraś się zna lub miała podobnie??
IMG_20201026_153502.jpeg
 
Do góry