reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dobra, spisałam z ostatnich kilku dni jak wątek ożył.

@Qwertyy77
@KiedyPytam
@Anna 1988
@HappyBabyMama
@Vici32
@Daraa_94
@netka_lp
@agula301
@Carry88
@Magd.a
@Maxi89
@margaretka89
@Mooni89
@Wesoła_Aga
@Magdusia88
@MagMagMag
i nasza Mrufka of kors tylko nie wiem jak się robi tą erke przy Twoim nicku [emoji1787]

Jakiś pomysł na nazwę??

I kto będzie drugim moderatorem???
No jasne że ja też chcę ! A powiem Ci że ja już sama nie wiem jak ta r dodałam 🙈🙈🙊


@Mrufka®®®
 
Każdy ma prawo marzyć o czym innym. Nie nam oceniać ile kto chce mieć dzieci [emoji4]
Ja chce mieć jedno i nie ukrywam tego. Może kiedyś zmienię zdanie ale póki co to jedno musi się udać żeby zmienić zdanie na dwójeczkę [emoji854]
Ale bliźniaków bardzo nie chce. Boję się że pójdę na usg i będą dwa pęcherzyki a wtedy będę cała posrana ze strachu że dwa się zapłodnią [emoji1787]

Napisze maila do admina z domu po południu bo na telefonie nie mam symbolu R który mrufka ma w nicku. Nawet nie wiem czy się ją da oznaczyć [emoji1787]
Bardzo się cieszę bo nie ukrywam ze potzreba mi czasem wsparcia kogoś kto rozumie problem zamiar mówić - daj spokoj masz jedno dziecko odpuść Co się tak przejmujesz ze nie możesz zajść. No pewnie na odpuszczenie tez w końcu przyjdzie czas ale czemu nie walczyć o marzenia?
A czy mnie też uwzglednicie w tym nowym wątku? [emoji120]
 
Dobra, spisałam z ostatnich kilku dni jak wątek ożył.

@Qwertyy77
@KiedyPytam
@Anna 1988
@HappyBabyMama
@Vici32
@Daraa_94
@netka_lp
@agula301
@Carry88
@Magd.a
@Maxi89
@margaretka89
@Mooni89
@Wesoła_Aga
@Magdusia88
@MagMagMag
i nasza Mrufka of kors tylko nie wiem jak się robi tą erke przy Twoim nicku [emoji1787]

Jakiś pomysł na nazwę??

I kto będzie drugim moderatorem???
Dzięki że o mnie pamiętałaś [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Ale czasem były dziewcyzny zdania ze jak ktoś ma już dziecko to nie zrozumie tych co nie maja żadnego. Z czym się nie zgodzę. Ja mam dziecko a świruje za drugim to dopiero wyobrażam sobie co by się działo jakby to bylamwalka o pierwsze dziecko. Ja napewno bym Wyladowala W kaftanie w domu bez klamek :( Wiec was dziewczyny podziwiam
I trzymam za was mocno kciuki tak z całego serducha wam kibicuje. I sobie tez. Ja zawsze miałam Świra na punkcie dzieci Nigdy bYm Nie przypuszczała ze skończę z jednym. A teraz codziennie Dziekuje za tego mojego jedynaczka bo wiem
Jakie to szczęście i skarb.
Pfff jesli chcesz drugie dziecko to nikomu nic do tego, starasz się tak samo jak my [emoji4]
Bo jej nie opowiadam za często - może raz pisałam. Nie chce wzbudzać niepokoju u przyszłych mam, bo moja sytuacja to jedna na milion i nikomu się już nie przytrafi - TAK SOBIE ŻYCZĘ!!!
Nawet lekarze mówią, że to bardzo rzadkie przypadki...
Fajterki pełne nadzieji
Hehe popieram! [emoji123][emoji123][emoji123]
 
reklama
Mnie nie było w weekend bo niestety u mnie ciężko w związku się porobiło.
Chłop gada, że związek zepsuty i trzeba myślec nad rozstaniem i że sfiksowalam na punkcie ciąży i znikam w internetach zamiast z nim o tym gadać.
On by chciał się beztrosko kochać jak dawniej, a ja tylko na ciążę się kocham.
Trochę odstawiłam forum. Ale po kryjomu zaglądam i czekam aż się sytuacja uspokoi.
Narazie nie mówimy o staraniach, a owu za rogiem [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]
Baaaaaardzo nie chce zmarnować cyklu, ale chyba dla poprawienia sytuacji muszę odpuścić....
Do tego chyba meta daje mi się we znaki bo niedobrze mi, brzuch boli i słabo, w głowie się kręci i nie wiem czy stoję czy siedzę [emoji2368]
Niedobrze bardzo [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]
 
Do góry