reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dobra, spisałam z ostatnich kilku dni jak wątek ożył.

@Qwertyy77
@KiedyPytam
@Anna 1988
@HappyBabyMama
@Vici32
@Daraa_94
@netka_lp
@agula301
@Carry88
@Magd.a
@Maxi89
@margaretka89
@Mooni89
@Wesoła_Aga
@Magdusia88
@MagMagMag
i nasza Mrufka of kors tylko nie wiem jak się robi tą erke przy Twoim nicku [emoji1787]

Jakiś pomysł na nazwę??

I kto będzie drugim moderatorem???

Dzięki za uwzględnienie 😅

Przypadek jeden na milion - uduszenie pępowiną :( dziecko w 100% zdrowe
Później poród synka, połóg bez dziecka i zatrzymywanie laktacji - każdy z etapów tylko potęgował tragedie.

Jeju jak mi przykro, to straszne co piszesz. Jesteś mega dzielna. Nie wiem czy bym się podniosła z takiej tragedii..

No to mamy takie typy na nazwę grupy póki co:
Przyszle Mamy
Jeszcze będzie pieknie
Staraczki, które dadzą rade
Nadziejki

Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to kaman :)
Fajterki pełne nadzieji
Co do nazwy to fajne wg mnie fajterki, jeszcze będzie pięknie albo te fajterki pełne nadziei 😊
 
Dziewczyny ja zielone światło żeby w ogóle.zaczac intensywnie się starać dostałam początkiem. 2019 roku. Ale chciałam się starać już od polowy 2018. Tylko że moje problemy z krwawieniami to całkowicie wykluczały .... Ja już nie licze tych lekarzy, wizyt, nieudanych cykli..... :/
Oby teraz w klinice lekarz znalazł przyczynę i sposób na te krwawienia. Żebyś w końcu miała dłuższą fazę lutealna to będzie jak nowa nadzieja
 
Dzięki za uwzględnienie 😅



Jeju jak mi przykro, to straszne co piszesz. Jesteś mega dzielna. Nie wiem czy bym się podniosła z takiej tragedii..



Co do nazwy to fajne wg mnie fajterki, jeszcze będzie pięknie albo te fajterki pełne nadziei 😊
Ejjjj ja sie już cieszę na to forum. Dajcie jakoś.znac że ono już jest jakbym nie ogarnęła 😁🤦 dobranoc :)
 
Cześć dziewczyny. Wątpię że mnie pamiętacie, ale ja praktycznie każda z Was tak. Dopiero dziś odkryłam ten wątek i mega się ucieszyłam widząc tyle znajomych nicków :) takze chyba sobie z Wami tu przycupne ;d
Jest tu tak spokojnie i miło :) ja też z prywatnego wątku ogórkowych staraczek, ale tam już same mamuski albo dziewczyny w ciąży co mnie oczywiście bardzo cieszy ale wiadomo, tematy już odbiegają zabardzo :)
Ja też pamiętam 🙂
 
reklama
Do góry