reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

@młoda1994 a ten testosteron to zasuplementuje cynkiem i omega 3, więcej ruchu i zbadam ponownie. Może ruszy w dół. Chyba że lakarz coś od razu zaleci ale wolałbym bez anty jednak 😔
 
reklama
Po tej 50 miałam wizytę kontrolną u endo i musiałam zrobić badanie poziomu i zmniejszyła mi dawkę na 25, którą muszę brać teraz do połowy sierpnia i znów zrobić badanie kontrolne, ale zaszłam w ciążę, więc nie wiem, czy znów mi nie zwiększy, bo już mam znowu ponad 3 przez ciążę
A no coś słyszałam że w ciąży rośnie. Ale jak jest to do końca nie wiem. Endo będzie najlepiej wiedzieć jak o was zadbać 🙂
 
Witam, zacznę od tego że ostatni okres miałam 1 marca, byłam u lekarza w kwietniu, niby podejrzewał ciążę ale nic z tego. Zlecił mi badanie prolaktyny ale ze względu na koronawirus bałam się pójść zrobić to badanie. Od kilku dni boli brzuch jak na okres i piersi bolą. Miała któraś z Was taki przypadek? Dziękuję za odpowiedzi.
 
Powiedział, że najlepszym sposobem na jego informowanie jest antykoncepcja, ale w moim przypadku to oczywiście bez sensu i żeby się tym nie przejmować póki co. A drugi lekarz koniecznie chciał wyjaśnić skąd się to bierze.
U mnie też tak mówili i przepisywali antykoncepcję na uregulowanie hormonów, takźe męskich. Ostatecznie pomógł duphaston + metformina :)
 
reklama
Hej dziewczyny ja też w totalnej rozsypce. Masakra już mam tak dość że ledwo zyje....
Mam takiego doła dzisiaj że w pracy chyba się za nic nie wezmę.
Wszyscy lekarze mówią że z moją Budowo wszystko ok. To powiedzcie mi, dlaczego mi wypływa CALE nasienie zaraz po. I to momentalnie. Ja nie zdążę się na łóżku ruszyć jak wszystko jest już na pościeli. Ja mam wrażenie że nic we mnie nie zostaje k niby jak mam zajść w ciążę. Z reguły leżę z nogami do góry ale np. wczzoraj nie zdążyłam ich podnieść a już wszystko wyleciało. No tak się rozpłakałam i rozzalilam wczoraj że płakałam z dwie godziny nim zasnęłam.

Do tego, kolejny cykl bez stymulacji, bez zastrzyku na pękanie, czyli tylko liczyć na cud że pęcherzyk sam pęknie. Idę dzisiaj do lekarki tej co kiedyś chodziłam, bo chce u niej zrobić drożność bo ona ma swoją klinikę i robiłam i niej biopsję i wiem ze zrobi mi bezboleśnie i porządnie. Ale z kolei mam tą bakterie i nie wiem czy się zgodzi. Przy okazji sprawdzę pęcherzyk.
Kochana a w jakiej pozycji kończycie? Ja mam tyłozgięcie i u nas polecana była pozycja od tyłu na boku. Leżałam tak potem chwilkę a na koniec przerzucałam się na plecy, poduszka pod pupę i podgięte nogi do góry. Tak czy siak coś wylatywało potem, ale nie tak, że wszystko. Plemniki nie potrzebują dużo czasu żeby dostać się do szyjki w dni płodne, pomaga im w tym śluz, także się nie martw :) One też mogą już znaleźć się w śluzie a wypływa z Ciebie tylko sperma. Lekarz też mi mówił, aby skrzyżować nogi i mocno zacisnąć mięśnie tam w środku jakbyś chciała powstrzymać siusiu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry