reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jedna tabletka rano. Zapytam w piątek ginekologa ile będzie mi to schodziło i czy ewentualnie nie zwiększy dawki bo nie chce czekać roku teraz znowu .
Ja też brałam jedną rano na czczo i nawet miesiąc nie trwało zbicie, a u mnie poziom był dużo wyższy niż u Ciebie, także głowa do góry! 😊😊😊😁 szybko zbijesz z tej dwójeczki 😁😁😁
 
Jedna tabletka rano. Zapytam w piątek ginekologa ile będzie mi to schodziło i czy ewentualnie nie zwiększy dawki bo nie chce czekać roku teraz znowu .
Obyśmy sobie to zbiły szybko bo ja koło 3 mam. Ja też będę gadać o tej większej dawce. Zależy co powie bo te wartości co mamy to nie są duże więc mam nadzieję że większego problemu nie ma 😁
 
reklama
A potem to się normalnie odstawia czy się bierze jeszcze jakiś czas?
Po tej 50 miałam wizytę kontrolną u endo i musiałam zrobić badanie poziomu i zmniejszyła mi dawkę na 25, którą muszę brać teraz do połowy sierpnia i znów zrobić badanie kontrolne, ale zaszłam w ciążę, więc nie wiem, czy znów mi nie zwiększy, bo już mam znowu ponad 3 przez ciążę
 
Do góry