reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
O której jutro dasz znać co po wizycie?
Wizytę mam na 9.30 ale nie wiem czy nie będzie robiła krzywych bo prosiła żebym załatwiła skierowanie do diabetologa ale rodzinny nie chce dać bo mówi że nie ma podstaw bo nie mam jej w DE zdiagnozowanej. Ale jak chcą mieć to potwierdzone jak lekarz rodzinny nie chce zrobić krzywych bo mówi że nie ma do tego żadnych podstaw.

Jak tylko wyjdę z kliniki to napisze. W razie wu wywołajcie mnie to powiadomienie przyjdzie na e-maila.
 
Jezu chyba osiwiesie do następnej wizyty. Zapisałam się do innego ginekologa na poniedziałek, a do mojego idę za 2 tygodnie. Normalnie mam mega stracha, żeby te pecherzyki nie były puste, jak miałam w tamtym roku. Nie mogę się na niczym skupic
Ze mnie lekarz się śmiał jak mu o tych pustych pęcherzykach powiedziałam! Powiedział wtedy w lutym, że nieźle się naczytałam internetu :D Nie myśl o tym serio :) Szkoda nerwów :)
 
A jakiej miałaś wielkości? Moim zdaniem moje są mega male
13 mm w 5+6 wg USG (wg @ to chyba było 5+3). Ale ja miałam wcześniejszą owu i dosyć duży przyrost bety, bo 13 dpo miałam już prawie 400, dwa dni później prawie 900. To ma duże znaczenie i może pęcherzyk był większy, bo nawet i serduszko wtedy już biło i był zarodek a to dosyć wcześnie :) Stary śmiał się, że może bliźniaki przed badaniem, bo naczytałam się, że przed terminem @, to beta zazwyczaj kilkanaście, kilkadziesiąt, a ja już do tysiaka doszłam przed terminem @ 😂
 
reklama
Hej, przyszłam się trochę wyzalic. Wogole mam jakieś złe przeczucia. Boli mnie cały czas macica do tego odcinek lędźwiowy z tyłu jajniki caky czas kuja i doszła biegunka.. Jakoś wewnętrznie czuje ze tej ciąży nie utrzymam
 
Do góry