reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A ja od kiedy dostałam okres miałam cykle ok. 35-40 dni ale nigdy nie wnikałam w przyczynę, w wieku 19 czy 20 lat poszłam po tabletki antykoncepcyjne i tak 12 lat minęło aż w końcu teraz zaczęliśmy starania i dowiedziałam się że mam pcos i lekkie IO [emoji2368]
 
Dziewczyny ja pierwszy raz trafiłam do gina na studiach jak poznałam męża. Wcześniej miałam cykle nieregularne ale mama mnie nie prowadziła, ja nie nalegałam, ona zresztą miała podobnie całe życie więc myślałam że to w genach.

Trafiłam na pierwszą wizytę i bach.... Torbiele. Najpierw dostałam jakieś leki na wyrownanie okresu, potem anty za anty ciągłe zmiany bo przy każdych anty plamilam. Brałam tabletki i i tak miałam plamienia, okres dostawałam jeszcze przed tą tygodniowa przerwa :D i tak się pałowałam 2,5 roku. Wzięliśmy ślub i odstawiłam. Ale nie staraliśmy się. Bo praca, bo stabilizacja. Ale cały czas problemy. I tak 6 lat łącznie lekarze mi wmawiali że taka moja uroda. Że jak zacznę się starać i zajde w ciążę to minie. ......
 
Co do jedzenie właśnie w późnych godzinach nocnych to to bardzo może wpłynąć pozytywnie na cukry na czczo. Moja siostra miała w zwyczaju jedzenie wczesnej kolacji max o 18 i cukry na czczo szalały, jadła późną kolacje i była znaczna poprawa. Nie wiem co jadła, ale wiem że jadła właśnie ok 22. Tak samo miały moje dwie przyjaciółki, wiec zgadzam się z Tobą w 100%
Muszę sprawdzić, dzięki [emoji16]
 
Ja też miałam problemy miesiączkowe. Zawsze nie regularne między 30-50 dni przeważnie to było około 44 i miesiączka trwała 11 - 14 dni. Byłam u 4 ginekologow i standardowy tekst, jak urodze to mi się zmieni [emoji2368]
 
reklama
Laski pomocy, bo oszaleje :( 25dc, pierwszy cykl na ovarinie, owulacja była przyspieszona i teraz jestem w okolicach 12-13dpo. I dostałam przed chwilą jednorazowego krwawienia. Najpierw w ryk, że okres, potem nadzieja, że może to implantacja. Test z krwi miałam to zrobiłam dziś i wyszedł negatywny, fota w załączniku (mówiliście, że oszukuje, więc nie było mi go żal wyprobowac ;)).
Mam jeszcze nadzieję, że to nie @, ale pewnie jeszcze się rozkręci... Pytanie brzmi czy beta faktycznie rośnie po zagniezdzeniu dopiero i czy jest jeszcze jakaś szansa na ten cykl?
Jeśli to @ to też mam trochę obaw, że ovarin skrócił cykle z 35 do 25 dni - to nie przesada? Męczyłam się wcześniej z długimi, ale w druga stronę też niedobrze...
 

Załączniki

  • IMG_20200705_211010.jpg
    IMG_20200705_211010.jpg
    300,5 KB · Wyświetleń: 86
Do góry