reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
I znowu ja Ci odpowiem [emoji14]
Masz cukrzyce? Dość wysokie wyniki, ponad norme na pewno.
Ja biorę mete, 2x500 dziennie. Ostatnio miałam urlop tydzień i zaczęłam sobie mierzyć cukier i codziennie wynik był ponad normę, od 99 do 110 nawet co dla mnie było szokiem. Zastanawiałam się dlaczego i doszłam do wniosku że to dlatego że nieregularnie i źle się na urlopie odżywiam, typu śniadanie o 14.
Jak tylko wróciłam do pracy i tym samym regularnie jem cukier jest w okolicach 88-93.
Podsumowując, musisz przyjrzeć się temu co jesz wieczorem i o której. Ja widzę że jak nie jem długo to cukier wyższy a jak zjadam ok 22-23 coś, ostatnio nawet loda to cukier rano jest ok. A w sumie nie zapytałam czy chodzi Ci o cukier na czczo? [emoji14]
Co do jedzenie właśnie w późnych godzinach nocnych to to bardzo może wpłynąć pozytywnie na cukry na czczo. Moja siostra miała w zwyczaju jedzenie wczesnej kolacji max o 18 i cukry na czczo szalały, jadła późną kolacje i była znaczna poprawa. Nie wiem co jadła, ale wiem że jadła właśnie ok 22. Tak samo miały moje dwie przyjaciółki, wiec zgadzam się z Tobą w 100%
 
Obyś miała rację. Każda dziewczyna która przychodzi tu z dwoma kreskami lub z pozytywna beta daje nadzieję ze w końcu każdej z nas musi się udać[emoji4]

Dziękuję za rozmowę [emoji3059]
Ja nieustannie trzymam za wszystkie kciuki dlatego tu zaglądam, bo może uda mi się choć może jednej osobie coś doradzić czy podsunąć pomysł z własnego doświadczenia, a to dużo mi dawało zawsze jak czytałam podobne historie jak moja i jak ktoś pisał jak sobie z czymś poradził lub co pomogło :)
 
Co do jedzenie właśnie w późnych godzinach nocnych to to bardzo może wpłynąć pozytywnie na cukry na czczo. Moja siostra miała w zwyczaju jedzenie wczesnej kolacji max o 18 i cukry na czczo szalały, jadła późną kolacje i była znaczna poprawa. Nie wiem co jadła, ale wiem że jadła właśnie ok 22. Tak samo miały moje dwie przyjaciółki, wiec zgadzam się z Tobą w 100%
Ja o 22 jem czekoladę 🤪 Może w czwartek wyjdzie mi ładna krzywa 😂😂😂
 
reklama
Do góry