reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Czy któras z Was miała przypadek niepeknietego pęcherzyka owulacyjnego ? Jeśli tak czym się to objawia ?
Po poronieniu byłam na kontroli u lekarza w 14 dniu cyklu był pęcherzyk owulacyjny 18mm , lekarz stwierdził ze owulacja za 2 dni ( czyli 2 lipca )i żeby się starać o ciąże, w tych dniach tez doszło do współżycia jednak od 2 dni oczuwam bardzo nieprzyjemny kujący bol prawego jajnika czyli z tego z którego była owulacja [emoji20] obawiam się ze pęcherzyk mógł nie pęknąć i przez to te bole ? Co dzieje się z takim pęcherzykiem czy powinnam z tymi bólami udać się ponownie do lekarza ? [emoji2360]
Jeśli nie pęknie to może się wchlonac lub powstać z niego torbiel. Ale boleć może ponieważ pęcherzyk peknal. Lekarz kazał ci przyjść zobaczyć czy pęcherzyk peknal?
 
reklama
Ja bym nie brała tego testu pod uwagę. Na pierwszym zdjęciu nie ma nawet cienia (ja nie widzę) a test odczytywany po podanym na ulotce czasie nadaje się tylko do kosza. Nie ma co się nakręcać testami po czasie. Z resztą ten test lubi "pokazywać" ciąże ale nie koniecznie ona musi być.
Potrzebowałam tego ostudzenia na dobranoc, dzięki ;)
 
Czy któras z Was miała przypadek niepeknietego pęcherzyka owulacyjnego ? Jeśli tak czym się to objawia ?
Po poronieniu byłam na kontroli u lekarza w 14 dniu cyklu był pęcherzyk owulacyjny 18mm , lekarz stwierdził ze owulacja za 2 dni ( czyli 2 lipca )i żeby się starać o ciąże, w tych dniach tez doszło do współżycia jednak od 2 dni oczuwam bardzo nieprzyjemny kujący bol prawego jajnika czyli z tego z którego była owulacja 😞 obawiam się ze pęcherzyk mógł nie pęknąć i przez to te bole ? Co dzieje się z takim pęcherzykiem czy powinnam z tymi bólami udać się ponownie do lekarza ? 🤦🏼‍♀️
Ja mialam tak samo w poprzednim cyklu i też myślę, że ze mógł nie pęc🙄
 
Jeśli nie pęknie to może się wchlonac lub powstać z niego torbiel. Ale boleć może ponieważ pęcherzyk peknal. Lekarz kazał ci przyjść zobaczyć czy pęcherzyk peknal?
Nie nie kazał mi przyjść 🤷🏼‍♀️ Zaszłam w ciąże dwa razy w ciągu pol roku ale niestety poroniłam 😞 z uwagi na to chyba nie pomyślał ze mogę mieć problemy z pekaniem pęcherzyka, jednak ja się obawiam ze orgaznizm może teraz nie funkcjonować jak trzeba
 
reklama
Do góry