reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Wczorajszy test był prawie chyba pozytywny bo kreska była ciut może jaśniejsza od testowej. A na dzisiejszym teście kontrolna kreska ledwo widoczna. Pierwsze Zdjęcie z dzisiaj wieczora, Drugie zdjęcie z wczoraj wieczorem. Może na tych testach tak słabo wybarwia? [emoji848]
DSC_0593.jpeg
DSC_0588.jpeg
 
reklama
Laski pomocy, bo oszaleje :( 25dc, pierwszy cykl na ovarinie, owulacja była przyspieszona i teraz jestem w okolicach 12-13dpo. I dostałam przed chwilą jednorazowego krwawienia. Najpierw w ryk, że okres, potem nadzieja, że może to implantacja. Test z krwi miałam to zrobiłam dziś i wyszedł negatywny, fota w załączniku (mówiliście, że oszukuje, więc nie było mi go żal wyprobowac ;)).
Mam jeszcze nadzieję, że to nie @, ale pewnie jeszcze się rozkręci... Pytanie brzmi czy beta faktycznie rośnie po zagniezdzeniu dopiero i czy jest jeszcze jakaś szansa na ten cykl?
Jeśli to @ to też mam trochę obaw, że ovarin skrócił cykle z 35 do 25 dni - to nie przesada? Męczyłam się wcześniej z długimi, ale w druga stronę też niedobrze...
Ja tam na tym teście widzę cień i wygląda jak różowy, ale mną się nie sugeruj, bo ja już z tego wszystkiego wszędzie widzę kreski 🙈🙈😂😂😳
 
Laski pomocy, bo oszaleje :( 25dc, pierwszy cykl na ovarinie, owulacja była przyspieszona i teraz jestem w okolicach 12-13dpo. I dostałam przed chwilą jednorazowego krwawienia. Najpierw w ryk, że okres, potem nadzieja, że może to implantacja. Test z krwi miałam to zrobiłam dziś i wyszedł negatywny, fota w załączniku (mówiliście, że oszukuje, więc nie było mi go żal wyprobowac ;)).
Mam jeszcze nadzieję, że to nie @, ale pewnie jeszcze się rozkręci... Pytanie brzmi czy beta faktycznie rośnie po zagniezdzeniu dopiero i czy jest jeszcze jakaś szansa na ten cykl?
Jeśli to @ to też mam trochę obaw, że ovarin skrócił cykle z 35 do 25 dni - to nie przesada? Męczyłam się wcześniej z długimi, ale w druga stronę też niedobrze...
Tak beta się wytwarza dopiero po zagniezdzeniu.
 
Wczorajszy test był prawie chyba pozytywny bo kreska była ciut może jaśniejsza od testowej. A na dzisiejszym teście kontrolna kreska ledwo widoczna. Pierwsze Zdjęcie z dzisiaj wieczora, Drugie zdjęcie z wczoraj wieczorem. Może na tych testach tak słabo wybarwia? [emoji848] Zobacz załącznik 1144080Zobacz załącznik 1144081
Możliwe że przegapiłaś pik LH. Wczoraj wieczorem był prawie pozytywny i może pik miałaś dzisiaj rano dlatego teraz wieczorem wyszła słabsza kreska testowa. Najwidoczniej możesz mieć tylko pik LH który się utrzymuje dosłownie parę godzin. I tak się czasami zdarza.

Przytulanki byly? Będą dzisiaj jutro?
 
Ja tam na tym teście widzę cień i wygląda jak różowy, ale mną się nie sugeruj, bo ja już z tego wszystkiego wszędzie widzę kreski 🙈🙈😂😂😳
No właśnie jaja, bo oczywiście sprawdziłam po czasie jeszcze raz i efekt jak poniżej. To teraz już nie wiem sama co tu się wyprawia :/
 

Załączniki

  • IMG_20200705_214708.jpg
    IMG_20200705_214708.jpg
    343,9 KB · Wyświetleń: 102
No właśnie jaja, bo oczywiście sprawdziłam po czasie jeszcze raz i efekt jak poniżej. Sory za obrzydlistwa w postaci krwi obok. To teraz już nie wiem sama co tu się wyprawia :/
Ja bym nie brała tego testu pod uwagę. Na pierwszym zdjęciu nie ma nawet cienia (ja nie widzę) a test odczytywany po podanym na ulotce czasie nadaje się tylko do kosza. Nie ma co się nakręcać testami po czasie. Z resztą ten test lubi "pokazywać" ciąże ale nie koniecznie ona musi być.
 
Możliwe że przegapiłaś pik LH. Wczoraj wieczorem był prawie pozytywny i może pik miałaś dzisiaj rano dlatego teraz wieczorem wyszła słabsza kreska testowa. Najwidoczniej możesz mieć tylko pik LH który się utrzymuje dosłownie parę godzin. I tak się czasami zdarza.

Przytulanki byly? Będą dzisiaj jutro?

A to następnym razem będę robiła rano i wieczorem ;) Bo teraz tylko wieczorem. Przytulanki dziś będą... ;)
 
Czy któras z Was miała przypadek niepeknietego pęcherzyka owulacyjnego ? Jeśli tak czym się to objawia ?
Po poronieniu byłam na kontroli u lekarza w 14 dniu cyklu był pęcherzyk owulacyjny 18mm , lekarz stwierdził ze owulacja za 2 dni ( czyli 2 lipca )i żeby się starać o ciąże, w tych dniach tez doszło do współżycia jednak od 2 dni oczuwam bardzo nieprzyjemny kujący bol prawego jajnika czyli z tego z którego była owulacja 😞 obawiam się ze pęcherzyk mógł nie pęknąć i przez to te bole ? Co dzieje się z takim pęcherzykiem czy powinnam z tymi bólami udać się ponownie do lekarza ? 🤦🏼‍♀️
 
reklama
Do góry