reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jak dużą masz torbiel? Dlaczego od razu laparoskopia?
[/QUOTE
Jak dużą masz torbiel? Dlaczego od razu laparoskopia?
Jeszcze nie jest potwiedzona, okaze sie za 2 tyg czy bede miec zabieg czy nie. Mam sie stawic w terminie @ na wizyte i lekarz ma sprawdzic czy przestrzen po peknietym pecherzyku wypelnila sie krwia czy sie cofnela (na usg bylo widac troche krwi). Jest podejrzenie endometriozy, ale na 100 % jeszcze nic nie wiadomo, takze czekam na wizyte za 2 tyg.
 
@karina1988 ja miałam torbiel endometrialna 3x4 cm ! Żaden lekarz w mojej miejscowości nie dawał mi szans na jej wyleczenie. Przenioslam się do dr w Warszawie i dała mi leki, po 3 msc torbiel zmieniła się w czynnosciowa A po kolejnych zanikła [emoji122][emoji123] więc jak jest dobre leczenie to można zdziałać cuda [emoji123] wstrzymaj się z laparoskopia , ja w najgorszym momencie miałam łącznie 5 torbieli 3 na lewym jajniki i 2 na prawym.
Jest podejrzenie endimetriozy ale czy musze poddac sie zabiegowi okaze sie za 2 tyg. W terminie @ musze isc do lakarza zeby zobaczyl czy to co jest podejrzeniem torbieli endo przeksztalcilo sie w nia (tj czy krew sie tam ostala), jezeli tak, to zabieg laparo i droznosc jajowodow
 
Dziewczyny mam pytanko do tych, które maja PCOS - czy wykonujecie testy owulacyjne? Ja niby czuje kiedy mam owulacje ale nie zawsze i warto sprawdzić czy ona jest... Tylko dużo czytałam, ze przy PCOS może wyjść fałszywie dodatnia

Ja robiłam teraz w cyklu wyszła mi taka krecha, że szoook. Ale i tak coś poszlo nie tak. Jak długie masz cykle?
 
reklama
Do góry