reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Też widzę :D powtórz jutro z samego rana i daj znać :D
Czyli nie zwariowałam 🙈 żadnych dolegliwości nie mam, nawet cycki mnie nie bolą... odpuściliśmy sobie z chłopakiem bo prawie dwa lata się staraliśmy. Ale ze spóźnia mi się dwa dni to zrobiłam dzisiaj, aż głupio się przyznać ale dzisiaj w ciągu dnia wypiłam piwo wiec może dlatego wyszedł cień... jutro z samego rana zrobię znowu 🙈
 
reklama
Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim zakreskowanym i życzę siły na dalsze starania tym co się nie udaje, ja niestety zaliczam się do tych drugich...
Mam do was pytanie czy wy też co miesiąc macie plamienia przed @? Mi się zaczynają już 4 dni przed, pomimo dobrego progesteronu.
Ja tak mam od bardzo dawna. Brałam kiedyś luteinę ale nic to nie dało, od ostatniego cyklu biorę duphaston i jak na razie efektów brak. A co Ci mówi lekarz o tych plamieniach?
 
Czyli nie zwariowałam 🙈 żadnych dolegliwości nie mam, nawet cycki mnie nie bolą... odpuściliśmy sobie z chłopakiem bo prawie dwa lata się staraliśmy. Ale ze spóźnia mi się dwa dni to zrobiłam dzisiaj, aż głupio się przyznać ale dzisiaj w ciągu dnia wypiłam piwo wiec może dlatego wyszedł cień... jutro z samego rana zrobię znowu 🙈
Mowisz ze od piwa wychodzą dwoe kreski? ;) No to coś czuje ze dziewczyny rusza na monopolke wlasnie :)
 
Ja tak mam od bardzo dawna. Brałam kiedyś luteinę ale nic to nie dało, od ostatniego cyklu biorę duphaston i jak na razie efektów brak. A co Ci mówi lekarz o tych plamieniach?
Lekarz mówi że wiele kobiet tak ma i nie ma się co martwić zwłaszcza że hormony mam ok. Owulację mam, ale też @ co trwa 3dni a potem dalej plamie 3 dni. Staram się już 7 miesięcy, 2 na clo ale nic to nie dało😒
 
reklama
Do góry