reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim zakreskowanym i życzę siły na dalsze starania tym co się nie udaje, ja niestety zaliczam się do tych drugich...
Mam do was pytanie czy wy też co miesiąc macie plamienia przed @? Mi się zaczynają już 4 dni przed, pomimo dobrego progesteronu.
 
reklama
Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim zakreskowanym i życzę siły na dalsze starania tym co się nie udaje, ja niestety zaliczam się do tych drugich...
Mam do was pytanie czy wy też co miesiąc macie plamienia przed @? Mi się zaczynają już 4 dni przed, pomimo dobrego progesteronu.
Ja tez tak mam. Ale od ponad roku nie wiadomo czemu. A przeszłam już chyba wszystkie możliwe badania. I dzieje się tak mimo suplementacji progesteronem.
 
Ja tez tak mam. Ale od ponad roku nie wiadomo czemu. A przeszłam już chyba wszystkie możliwe badania. I dzieje się tak mimo suplementacji progesteronem.
Czytałam też że to mogą być polipy macicy. Ale myślę że to jednak progesteron, jutro zrobię badania zwłaszcza że prawy jajnik rwie jak wściekły.
 
Czytałam też że to mogą być polipy macicy. Ale myślę że to jednak progesteron, jutro zrobię badania zwłaszcza że prawy jajnik rwie jak wściekły.
Ja miałam wielokrotne USG na bardzo dobrych sprzętach, miałam USG macicy 3d, miałam biopsję endometrium macicy i nie wykryto żadnego polipa. W dalszej diagnostyce ewentualnie wchodzi w grę histeroskopia
 
Dziewczyny pisałam już wczoraj 😀
Dzisiaj mam 26 dc cycole bolą mniej niż wczoraj ale za to dzisiaj pobolewa podbrzusze a śluz jest biały ale taki bardziej wodnisty i jest go dużo owulacja byla 30.05 a @ ma przyjść 13.06 cóż to może być bo tak jeszcze nigdy nie miałam 🤷‍♀️
 
Ja miałam dużo śluzu od owulacji aż do terminu okresu w udanym cyklu [emoji2]
Dziewczyny pisałam już wczoraj [emoji3]
Dzisiaj mam 26 dc cycole bolą mniej niż wczoraj ale za to dzisiaj pobolewa podbrzusze a śluz jest biały ale taki bardziej wodnisty i jest go dużo owulacja byla 30.05 a @ ma przyjść 13.06 cóż to może być bo tak jeszcze nigdy nie miałam [emoji2368]
 
Hej dziewczyny, co o tym sądzicie ? Ja widzę tam jakiś cień... zrobiłam nawet czarno-białe zdjęcie żeby wyostrzyć.... miesiączka spóźnia mi się dwa dni.
 

Załączniki

  • EBB617D4-9C09-4D3F-B3CE-85ADDE841BCF.jpeg
    EBB617D4-9C09-4D3F-B3CE-85ADDE841BCF.jpeg
    648,8 KB · Wyświetleń: 151
  • 0BF74001-94F9-4208-A58F-21BE46C6F291.jpeg
    0BF74001-94F9-4208-A58F-21BE46C6F291.jpeg
    209,1 KB · Wyświetleń: 146
reklama
Dziewczyny pisałam już wczoraj 😀
Dzisiaj mam 26 dc cycole bolą mniej niż wczoraj ale za to dzisiaj pobolewa podbrzusze a śluz jest biały ale taki bardziej wodnisty i jest go dużo owulacja byla 30.05 a @ ma przyjść 13.06 cóż to może być bo tak jeszcze nigdy nie miałam 🤷‍♀️
Milusia to mamy identycznie w sensie tez owu 30 i tez okres 13. Oby franca nie przyszła - pomarzyć dobra rzecz.
 
Do góry