reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Czemu myślisz że owulacja za 6 dni na aromku? Na aromku może być o wiele szybciej, robisz testy owu? Radzę robić żebyś nie przegapiła. A plamienie może być wynikiem seksu, może pękło jakieś naczynko, coś się obtarło :)
Hej dziewczyny, nie wiem co sie dzieje... Dzis jest 12 dc, do owulacji zostalo jeszcze 6 dni... Rano byly przytulanki, a pozniej jakies dziwne, lekkie krwawienie, bardzo delikatne.. Dodam ze jestem 4 cykl na Bromergonie a 1 na Aromku...co sadzicie???
 
reklama
Dziewczyny jaki magnez bierzecie? Macie jakis sprawdzony ? Ja biorę praktycznie cały czas ale uświadomiłam sobie ze w zasadzie nie zwracałam zbytnio uwagi jakiej firmy i czy jest ok.. aktualnie mam jakis filomag a często brałam typowy na skurcze i zmęczenie mięśni
 
Czemu myślisz że owulacja za 6 dni na aromku? Na aromku może być o wiele szybciej, robisz testy owu? Radzę robić żebyś nie przegapiła. A plamienie może być wynikiem seksu, może pękło jakieś naczynko, coś się obtarło :)
Normalnie mialabym za 6 dni, wiem ze Aromek przyspiesza owu, jutro planuje kupic testy owu, myslisz ze A tak by przyspieszyl czy jest za wczesnie?
 
Dziewczyny jaki magnez bierzecie? Macie jakis sprawdzony ? Ja biorę praktycznie cały czas ale uświadomiłam sobie ze w zasadzie nie zwracałam zbytnio uwagi jakiej firmy i czy jest ok.. aktualnie mam jakis filomag a często brałam typowy na skurcze i zmęczenie mięśni

Ja biorę Magne B6 Forte, pamiętam, że jak robiłam research to wypadał jakoś względnie najlepiej z dostępnych preparatów ;) tylko jest nieco droższy i gorzej dostępny.
 
Wiem ze zawracam wam ciągle glowe moimi testami ale stwiwerdzilam ze poczekam tyle ile dam rade jestem dwa dni przed@ 15dni po owu.
Jak zrobie teraz test moze cos wyjsc czy zrobić jutro z porannego.
 
Miałam dwa razy wyczuwalną owulacje dzięki stymulacji. Za pierwszym razem dzień przed ćmił mnie jajnik i kolejnego dnia taki ból że cały dzień zdychałam i wieczorem pozytyw testu, a za drugim razem w dniu owulacji się zaczęło i wieczorem pozytywny test a na drugi dzień nawet siadać mi było ciężko na twarde krzesło bo mnie wszystko bolało. Podsumowując to jeden, dwa dni bólu:)
Czyli ja tak mam też mam stymulowaną owulację
 
reklama
Do góry