reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny. Do tej pory tylko obserwowałam forum, ale stwierdziłam że dołączę czynnie. W grudniu 2019 poroniłam w 7 tygodniu. Aktualnie 4 cykl starań. Mam nadzieję że teraz się uda. W środę mam 13 DC i idę na monitoring cyklu. Czy którejś z Was udało si zajść w ciążę przy monitoringu? Do tej pory robiłam testy owu ale wychodziły czasami 3 dni pod rząd , lekarz powiedział że łatwo przegapić pik i pewnie dlatego si nie udawało.
 
Mi wyszło ostatnio 3.18 i ginekolog skierowała mnie na zbadanie dokładniej w krwi TSH, anty TPO, ft3 i ft4. Zapisałam się też do endokrynologa + ginekologa 2 w 1 ;) zobaczymy, wizytę mam dopiero za 3 tygodnie. Powinno być niższe więc może warto to też u Ciebie skonsultować z lekarzem. Chociaż muszę przyznać że pół roku temu miałam TSH 3.35 i udało się zajść w ciążę w tamtym cyklu, niestety poroniłam z powodu pustego jaja. Lepiej to sprawdzić dla własnej spokojnej głowy ;)
Dokładnie trzeba skonsultować bo a nóż to jest przyczyną :) ja się umowie na wizytę i juz z pelnymi wynikami pójdę żeby odrazu gino miał obraz sytuacji i dał leki
 
Gdzieś czytałam, chyba w ulotce że możliwe za plamienia przy duphastonie ;) ja osobiście biorę 9 dzień i nic nie mam, ale to nie jest powód do niepokoju :)
Ja zwykle miałam plamienia 2 dni przed @ i teraz znowu mam ale mniejsze. Myślałam że duphaston pomoże na te plamienia. Jaką dawkę bierzesz? Ja biorę 1 tabletke na dobę 10mg, może to za mało?
 
Mi lekarz kazał 2x dziennie 10mg, ale teraz jak wyszedł test pozytywny biorę 3x dziennie.
Ja zwykle miałam plamienia 2 dni przed @ i teraz znowu mam ale mniejsze. Myślałam że duphaston pomoże na te plamienia. Jaką dawkę bierzesz? Ja biorę 1 tabletke na dobę 10mg, może to za mało?
 
reklama
Do góry