reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Mam problem . Mam pierwszy okres od poronienia i jest zupełnie inny niż zawsze ,bardzoo obfity ,bolesny i źle się czuje myślicie że to normalne że mogło się coś pozmieniac? Czy możliwe jest jakieś zapalenie przydatkow?
Pierwszy raz w życiu mam taki okres który wywołuje u mnie niepokoj
Ja pierwszy miałam normalny ale za to teraz mam drugi i jest mega! W środku nocy zmieniałam prześcieradło , potem nad ranem znowu powtórka🙄😳 Teraz tyci wystopował . Na szczęście nic nie boli ale to jest taki z serii BIG. Mam wrażenie, jakby dopiero ten jest drugi @ był taki jak po poronieniu , kiedy wszystko sie oczyszcza. Tak tylko gdybam. No chyba, ze to po acardzie takie cyrki.
Nie wiem, robię jakieś z allegro, bo kupiłam 13 szt [emoji23]
Został mi jeszcze jeden test z apteki ale to jutro go zrobię :)
Wrzucam zdj tych z 3 dni, z tym że pierwszy był wykonany w pt w południe, drugi wczoraj rano i trzeci dzisiaj rano :) 2 są już wyschnięte a dzisiejszy jeszcze nie ;)

Ciemnieją ! Gratulacje ! 😍
 
W porządku, już 12 dni mija, czas zapierdziela niesamowicie. Dziękuję że pytasz [emoji4]
Wow, to szybko, ciekawe jak moj organizm na niego zareaguje...oprocz klucia jajnuka przez kilka dni od brania A nie czuje zadnych dolegliwosci, ale ja juz tak mam, malo ktory lek jakos drastycznie odczuwam [emoji6]
Jak sie czujesz po szpitalu?
 
Rób jak chcesz, mi wyszedł duch cienia, jedni widzieli, inni nie ale był tam [emoji14]
Wiem ze zawracam wam ciągle glowe moimi testami ale stwiwerdzilam ze poczekam tyle ile dam rade jestem dwa dni przed@ 15dni po owu.
Jak zrobie teraz test moze cos wyjsc czy zrobić jutro z porannego.
 
No i po trzech dniach plamien witam 1 dc :( smutno trochę ale cóż poradzić.. mój plan na czerwiec na zbić tsh i wizyta u gino. Myślę też nad badaniem nasienia ale w tej kwestii doradze się gino
3,112 może wynik nie wysoki ale może akurat to przeszkadza bo idealnie było by mieć 1-1,5 podobno. To będzie piąty cykl starań przy czym w pierwszym cylku miałam biochemiczną
Mi wyszło ostatnio 3.18 i ginekolog skierowała mnie na zbadanie dokładniej w krwi TSH, anty TPO, ft3 i ft4. Zapisałam się też do endokrynologa + ginekologa 2 w 1 ;) zobaczymy, wizytę mam dopiero za 3 tygodnie. Powinno być niższe więc może warto to też u Ciebie skonsultować z lekarzem. Chociaż muszę przyznać że pół roku temu miałam TSH 3.35 i udało się zajść w ciążę w tamtym cyklu, niestety poroniłam z powodu pustego jaja. Lepiej to sprawdzić dla własnej spokojnej głowy ;)
 
reklama
Ja pierwszy miałam normalny ale za to teraz mam drugi i jest mega! W środku nocy zmieniałam prześcieradło , potem nad ranem znowu powtórka🙄😳 Teraz tyci wystopował . Na szczęście nic nie boli ale to jest taki z serii BIG. Mam wrażenie, jakby dopiero ten jest drugi @ był taki jak po poronieniu , kiedy wszystko sie oczyszcza. Tak tylko gdybam. No chyba, ze to po acardzie takie cyrki.


Ciemnieją ! Gratulacje ! 😍
No właśnie ja myślę że to może być od acardu .
Dzięki dziewczyny że się podzielilywcie swoim przeżyciami z @ po poronieniu i wiem że nie oznacza to nic złego ! Dzięki
 
Do góry