reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej. 😊Właśnie dołączyłam do forum, o dzidzie staramy się już od jakichś 8 miesięcy. Ostatnio pojawił mi się problem z tsh, poza tym wszystkie badania w normie. Stwierdziłam, że tu napisze bo jednak w większym gronie lepiej się przeżywa i rozwiewa wszelkie wątpliwości :) u mnie 13dc tuż po owulacji. Tak jak każda z Was mam nadzieję że tym razem się udało :)
Witam nowa staraczke, mam nadzieje, ze nje zostaniesz z nami dlugo i szybko pojawia sie upragnione dwie kreski. Jaki wynik masz tsh?
 
Ja trz chetnie bym testowala wcześniej, ale walcze ze soba. Aby mnie nie kusilo nie kupilam nawet testow jeszcze, obiecalam sobie, ze kupie po weekendzie:) a jak sie czujesz, masz jakies objawy? Bo ja zupelnie nic.

Hmm.. Generalnie cycki mnie bolą po boku i od dołu i są mega twarde. Od owulacji codziennie ćmi mnie podbrzusze (raz kłują jajniki, raz po prostu takie uczucie ciężkości), nadal mam dosyć dużo mlecznego sluzu (więcej niż zwykle). Dziś mnie strasznie mdliło od 13 do 16 ale to tylko jednorazowo. Ogolnie jestem 7 dni po owu.
Nie nakręcam się, ale byłabym mega szczęśliwa gdyby się udało 🙈
Pewnie w piątek zrobię pierwszy test z ciekawości 😅
 
Witam nowa staraczke, mam nadzieje, ze nje zostaniesz z nami dlugo i szybko pojawia sie upragnione dwie kreski. Jaki wynik masz tsh?
Startowałam z 5.6. Ginekolog przepisał mi 100 letroxu która okazała się za duża i zjechałam do 0,1... Zawsze to bliżej właściwego poziomu 😂 w czerwcu idę do endokrynologa żeby już porządnie się tym zajął.. Niestety na wizytę trzeba długo czekać. Kilka miesięcy temu miałam w granicach 2.5, który się utrzymywał, widocznie był to za wysoki poziom na dzidziusia
 
Startowałam z 5.6. Ginekolog przepisał mi 100 letroxu która okazała się za duża i zjechałam do 0,1... Zawsze to bliżej właściwego poziomu 😂 w czerwcu idę do endokrynologa żeby już porządnie się tym zajął.. Niestety na wizytę trzeba długo czekać. Kilka miesięcy temu miałam w granicach 2.5, który się utrzymywał, widocznie był to za wysoki poziom na dzidziusia
Moje tsh to 2,4 i tak sie zastanaeiam czy to nie za wysoko. Moj ginekolog twierdzi, ze jest ok, natomiast z tego co czytam zalecana wartosc podczas staran jest w okolocy 1,5.
 
Hmm.. Generalnie cycki mnie bolą po boku i od dołu i są mega twarde. Od owulacji codziennie ćmi mnie podbrzusze (raz kłują jajniki, raz po prostu takie uczucie ciężkości), nadal mam dosyć dużo mlecznego sluzu (więcej niż zwykle). Dziś mnie strasznie mdliło od 13 do 16 ale to tylko jednorazowo. Ogolnie jestem 7 dni po owu.
Nie nakręcam się, ale byłabym mega szczęśliwa gdyby się udało 🙈
Pewnie w piątek zrobię pierwszy test z ciekawości 😅
Uuuuu trzymam mocno kciuki😘😘😘
 
Moje tsh to 2,4 i tak sie zastanaeiam czy to nie za wysoko. Moj ginekolog twierdzi, ze jest ok, natomiast z tego co czytam zalecana wartosc podczas staran jest w okolocy 1,5.
Ja w środę miałam TSH 2.56 i moja Endo wie ,że się staram więc zwiększyła mi dawkę bo chcę abym miała 1.5-2 max
 
reklama
Moje tsh to 2,4 i tak sie zastanaeiam czy to nie za wysoko. Moj ginekolog twierdzi, ze jest ok, natomiast z tego co czytam zalecana wartosc podczas staran jest w okolocy 1,5.
Ja generalnie odkąd pamiętam miałam w granicach 2,5 nawet na początku lutego jak robiłam kontrolnie. Ginekolog chyba jednak stwierdził, że jest za wysokie jak na starania i kazał zrobić ponownie, wtedy wyszło ponad 5 co stanowczo przekroczyło granice. Wszystkie pozostałe badania miałam ok więc wiąże problemy z ciąża właśnie z tsh. Jednym kobietom udaje się przy 4 zajść, a dla mnie widocznie nawet 2.5 okazało się za wysokie. Dużo czytałam na ten temat i dopiero po osiągnięciu wyniki 1.5 kobiety zcahodzily w ciążę. Może warto skonsultować to z innym lekarzem, znaleźć ginekologa który dodatkowo ma specjalizację endokrynologiczna, może innym okiem na to spojrzy
 
Do góry