reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

No i to długaaaaa jaaazDaaaa[emoji23][emoji23] chciałam Ci obliczyć średnia długość cyklu ale za Chiny nie pamietam jak to się robiło. Za mnie to robi kalendarzyk flo[emoji23][emoji23]

Po tabletkach anty organizm potrzebuje czasu na dojście do siebie

Mój gin twierdzi inaczej, mówi, że to najlepszy czas na owulacje 😁 także korzystam z każdego dnia 🤣
 
reklama
Ja kupilam 50 testow I zaczynam 6 dni po owulacji😂😂😂😂Ostatnio Tak mi pokazywalo
Ja robię od końca okresu w ogóle pokazywały mi takie mocniejsze po okresie od tazu ale mowie niee.. Niemozliwe i testuje dalej, teraz mam 17 dc i z dnia na dzien coraz mocniejsze ale to jeszcze nie to, ale jak dlugi cykl to mogę miec owulacje dopiero za 9 dni lol. Masakra 🤣🤣🤣🤣
 
Jestem po wizycie u gina i mam mega humor [emoji16]
13dc pęcherzyk 20mm, endo 6.5 i dzisiaj Ovitrelle.
Pytanie kiedy najlepiej boboseksy?
Androlog na jego słabe nasienie zalecił codziennie a gin kazała co 2 dni.. I sama nie wiem, że czy jak dzisiaj wezmę zastrzyk to może najlepiej jutro rana? [emoji848]
Mu w udanym cyklu mieliśmy boboseksy dwa dni przed owu kolo 23 A potem w owu o 4 nad rano o potem o 14 i jeszcze dzien po owu o 12 na poprawe :D potem jeszcze 2 razy co dwa dni poprawilismy xD
 
reklama
Do góry