reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

30 km? Wow [emoji846]ja ostatnio wyciągnęłam rower żeby młodego w foteliku powozić, bo już z nudów w domu po ścianach chodził i zrobiłam może z 5 i później tak tylek mnie bolał od siodełka że usiąść nie mogłam [emoji1751] ale to pewnie dlatego że z dwa lata nie jeździłam wcale[emoji6]
Kupiłam pokrowiec taki "zmiękczajacy" na siodełko ale na dłuższe trasy mam spodenki z wkładką żelową. Jest kolosalne różnica bo bez to na tyłek jest problem aby usiąść
 
reklama
Możesz nie mieć owu przy pcos. Polecam sprawdzić u ginekologa. Może będziesz potrzebowała stymulacji.
Dziewczyny myślicie, że przy PCOS testy owu nie wykryją owu? [emoji1787] Czy jednak wykrywają mam juz 17 dc a kreski lekko różowieją, chyba nic z tego w tym miesiącu
 
Możesz nie mieć owu przy pcos. Polecam sprawdzić u ginekologa. Może będziesz potrzebowała stymulacji.
Mam Pcos stwierdzone 2lata temu. To jest 8 cykl starań, 4 stymulowany i w tych cyklach 2x wyszedł mi pozytywny test owu. A wczoraj dziwna sytuacja bo testy owu bledziutkie a gin mi powiedziała że owu dzisiaj albo jutro (tzn wczoraj albo dzisiaj) i kazała wziąć ovitrelle i działać. Na pytanie i testy powiedziała żeby przy pcos się nimi zbytnio się sugerować tylko postawić na monitoring. I tak jak w 17dc mi wychodziły pozytywne tak wczoraj był 13dc i owu lada moment a testy blade
 
Moje tsh to 2,4 i tak sie zastanaeiam czy to nie za wysoko. Moj ginekolog twierdzi, ze jest ok, natomiast z tego co czytam zalecana wartosc podczas staran jest w okolocy 1,5.
Ja zaszłam w ciążę ze tsh 8,5 także wszystko jest możliwe 😉 wtedy jeszcze nie wiedziałam że coś mi dolega oczywiście.😊 Byłam wczoraj u endo mówiła że do 2,5 to jeszcze bezpieczne dla ciąży powyżej już nie bardzo. Moje na ten moment wynosi 1,47 ale ciąży niestety jak narazie brak ☹️ biorę letrox 75
 
Pokaż kreseczki, przynajmniej się Twoimi nacieszymy 🤣🤣🤣
[/QUOTE
Hejo, już sąma nie wiem. Na żywo widać cień ale może to resztki pregnylu😞 jadę po południu na betę bo mi głowa odpadnie od myślenia 🥴
 

Załączniki

  • 20200521_082200.jpg
    20200521_082200.jpg
    349,2 KB · Wyświetleń: 131
reklama
Do góry