reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny tyle w was optymizmu a ja mam takiego doła i tak smęce. Przepraszam Was, ale nie mam komu tak marudzić...... Mężowi smutno, widzę że już miesiąc w miesiąc coraz bardziej ale próbuje jak może mnie podnosić na duchu....
 
reklama
Mnie też złapał mega dół... tyle miesięcy starań w końcu się udało wielkie szczęście a za pare dni krwawienie i koniec. Jesxze niedługo dzień mamy i taty i tak myśleliśmy żeby wtedy powiedzieć rodzicom a teraz nawet nie mam ochoty się z nimi widzieć bo jest mi bardzo przykro.

Ale właśnie tutaj możemy się wygadać, raz mamy zapał i wiarę ze wszystko będzie ok a zaraz doła... ale dziewczyny nie pozwalają wątpić ! 🙂

Dziewczyny tyle w was optymizmu a ja mam takiego doła i tak smęce. Przepraszam Was, ale nie mam komu tak marudzić...... Mężowi smutno, widzę że już miesiąc w miesiąc coraz bardziej ale próbuje jak może mnie podnosić na duchu....
 
Dziewczyny tyle w was optymizmu a ja mam takiego doła i tak smęce. Przepraszam Was, ale nie mam komu tak marudzić...... Mężowi smutno, widzę że już miesiąc w miesiąc coraz bardziej ale próbuje jak może mnie podnosić na duchu....
Od tego tu jesteśmy aby słuchać smutków, smentów aby się pocieszać wzajemnie. A z czasem cieszyć się z czyjejś radości. Moim zdaniem lepiej "pogadać" z kimś kto wie co czujesz bo lepiej się rozumiemy. Przytulam Cię mocno😗
 
Dziewczyny zaraz zwariuje :( nie mam siły się z fotela podnieść mam takiego doła.... Tak się załamałam, świat mi się zawalił już totalnie......... :(
Trzymaj się, nie jesteś sama, wszystkie tutaj przynajmniej częściowo znają twoje uczucia teraz [emoji17]

Ja np nie powiedziałam nikomu o staraniach, nie chciałam tej presji i dla mnie to intymny temat i gdyby nie wy tutaj, to nie wiem jakbym radziła sobie z każdym nieudanym cyklem
 
reklama
Do góry