reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Któras testuje za 10dni? :)
Ja Wam powiem ze teoretycznie @powinnam dostać 23 a dziś wyszedł mi znów pozytywny test owu na innych testach . Więc jeśli powinno sie za około 10 dni od owu robić test najwcześniej to dopiero wyszedłby mi dzień po spodziewanej @... Bez sens ale też próbuje ananasa [emoji86][emoji86][emoji85][emoji85]
Też mi wypada 23 @. Nie mam pojęcia kiedy i czy wogole testować- tyle razy już biel rozczarowała.. Może dosłownie 2-3 dni przed @.
 
reklama
Czesc dziewczyny. W płaczu zasnęłam i płaczem zaczęłam dzień. Miałam ten test o mocnej czułości. I zrobiłam rano z nadzieją że jak nie krwawię mocno tylko znowu jednorazowo wczoraj, to coś wyjdzie. .... Oczywiście nie wyszło już nic. Nawet cień po pregnylu nie wyszedł na tym czułym.... Dzisiaj 9 dzień po pregnylu a 7-8 po owulacji ...... Chyba nie ma co już się łudzić.... Jeszcze czekam aż zacznę krwawić mocniej bo ja nasilenie krwawień dostaje w ciągu dnia.... :(
Czasami dziewczyną w 13dpo wychodził cień więc nie trać nadziei póki nie ma @! [emoji3590]
 
ja 36 dzień cyklu bez żadnych objawów ani na @ ani na nic
jedynie to czuje czasami pobolewa nie brzucha i wilgotnościw miejscach intymnych
nie chce rozczarowań ze biochemiczna czy coś wole jeszcze poczekać
 
Czasami dziewczyną w 13dpo wychodził cień więc nie trać nadziei póki nie ma @! [emoji3590]
Za to są dwa pryszcze!!! ;D hehe.....

Dziewczyny taka była sytuacja. W poniedziałek mocno mnie zakulo aż się zgielam i po jakiejś chwili było trochę krwawienia. Minęło.... Potem wtorek środa lekko plamilam ale naprawdę lekko. Czasami czysty śluz. Wczoraj raka sama sytuacja. Zabolało mnie mocno i zakulo że dwa razy ( a przed okresem nigdy tak nie miałam).... Po tym właśnie po godzinie poleciało trochę żywej jasnej krwi. I ustało..... Ustało do teraz,.......
 
Za to są dwa pryszcze!!! ;D hehe.....

Dziewczyny taka była sytuacja. W poniedziałek mocno mnie zakulo aż się zgielam i po jakiejś chwili było trochę krwawienia. Minęło.... Potem wtorek środa lekko plamilam ale naprawdę lekko. Czasami czysty śluz. Wczoraj raka sama sytuacja. Zabolało mnie mocno i zakulo że dwa razy ( a przed okresem nigdy tak nie miałam).... Po tym właśnie po godzinie poleciało trochę żywej jasnej krwi. I ustało..... Ustało do teraz,.......
Brzmi to obiecująco 😍
 
Ja też haha w niedzielę zatestuje tym owu bo będę miała 10 dzień po. Mam termin miesiączki mniej więcej jak Ty 😉. Jadłam tego ananasa i musiał być bardzo dojrzały bo aż zrobiły mi się zajady od tego haha. A czytałam ze czesto się tak zdarza. Dziś skończę 3 paczkę moreli 😁

Kurcze, to ja nie wiem czy za mało tego nie pożarłam. Bo jestem 5dpo a dzisiaj skończyłam całego ananasa 🤔 lecę w takim razie po paczkę moreli :D
 
34dc, brak okresu, clearblue w świetle dziennym, pod jednym magicznym kątem ma lekki cień [emoji21] bobo-test jakiś bladzioch, ale nie wiem czemu go kupiłam, bo na nim zawsze coś wyjdzie...

Czy któraś z dziewczyn jest z Poznania i wie, gdzie możnaby zrobić betę po południu? Rano niespecjalnie mam jak, dopiero w sobotę będę mogła rozwiać swoje wątpliwości :(
 
reklama
Kurcze, to ja nie wiem czy za mało tego nie pożarłam. Bo jestem 5dpo a dzisiaj skończyłam całego ananasa 🤔 lecę w takim razie po paczkę moreli :D
Nie martw się ja zaczęłam jeść ananasa dopiero 3 dni temu bo w naszym jedynym sklepie na wiosce nie było wcześniej 😁 więcej jadłam tych moreli. A co ma być to będzie owu mi wypadła na 7 .05 dzień wcześniej klulo mnie trochę w piersiach więc przytulanki mieliśmy dzień przed i dzień po. Później w niedzielę i poniedziałek robiłam testy owu I kreska testową była praktycznie była niewidoczna. Wczoraj jeszcze zrobiłam test owu I była wyrazniejsza. Zobaczymy co mi w niedzielę pokaże, chciałabym żeby było tak jak u @rosssig 😁
 
Do góry