reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny tyle w was optymizmu a ja mam takiego doła i tak smęce. Przepraszam Was, ale nie mam komu tak marudzić...... Mężowi smutno, widzę że już miesiąc w miesiąc coraz bardziej ale próbuje jak może mnie podnosić na duchu....
jak ja Cie rozumiem....uwierz ja tez juz staram sie wypowiadac na forum bo mąż chodzi przybity
 
reklama
Któras testuje za 10dni? :)
Ja Wam powiem ze teoretycznie @powinnam dostać 23 a dziś wyszedł mi znów pozytywny test owu na innych testach . Więc jeśli powinno sie za około 10 dni od owu robić test najwcześniej to dopiero wyszedłby mi dzień po spodziewanej @... Bez sens ale też próbuje ananasa [emoji86][emoji86][emoji85][emoji85]
 
Któras testuje za 10dni? :)
Ja Wam powiem ze teoretycznie @powinnam dostać 23 a dziś wyszedł mi znów pozytywny test owu na innych testach . Więc jeśli powinno sie za około 10 dni od owu robić test najwcześniej to dopiero wyszedłby mi dzień po spodziewanej @... Bez sens ale też próbuje ananasa [emoji86][emoji86][emoji85][emoji85]

Ja, ja! Też mam termin @ na 23.05 :) to też mój pierwszy cykl z ananasem, a jestem 5dpo. Zostały mi jeszcze dwa testy owu i jednym planuję zatestować nieco wcześniej 😂
 
Czesc dziewczyny. W płaczu zasnęłam i płaczem zaczęłam dzień. Miałam ten test o mocnej czułości. I zrobiłam rano z nadzieją że jak nie krwawię mocno tylko znowu jednorazowo wczoraj, to coś wyjdzie. .... Oczywiście nie wyszło już nic. Nawet cień po pregnylu nie wyszedł na tym czułym.... Dzisiaj 9 dzień po pregnylu a 7-8 po owulacji ...... Chyba nie ma co już się łudzić.... Jeszcze czekam aż zacznę krwawić mocniej bo ja nasilenie krwawień dostaje w ciągu dnia.... :(
 
A ja witam serdecznie w 1 dc... nowy cykl, nowe szanse i nadzieje. Miłego dnia mimo wszystko 🤗😘
Będziemy szły razem...... Ale ja nie jestem tak optymistycznie nastawiona... Ja od sierpnia kilka dni po owu dostaje okres i od sierpnia tyłu lekarzy nie może mi pomóc.... Więc ja i tak się nastawiam na 16-tą już porażkę. Bo zaczynam 16 cykl
 
reklama
Ja, ja! Też mam termin @ na 23.05 :) to też mój pierwszy cykl z ananasem, a jestem 5dpo. Zostały mi jeszcze dwa testy owu i jednym planuję zatestować nieco wcześniej 😂
Ja też haha w niedzielę zatestuje tym owu bo będę miała 10 dzień po. Mam termin miesiączki mniej więcej jak Ty 😉. Jadłam tego ananasa i musiał być bardzo dojrzały bo aż zrobiły mi się zajady od tego haha. A czytałam ze czesto się tak zdarza. Dziś skończę 3 paczkę moreli 😁
 
Do góry