reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja miałam dokładnie takie objawy przy torbieli czynnosciowej na jajniku.. Kiedy miałaś ostatnio robione usg? 😊
30.04 usg, podobno czyściutko pięknie, pękł pęcherzyk i mieliśmy działać 🤗 po 6 dniach wystąpiło lekkie krwawienie, później plamienie które trwa do tej pory... typowej @ brak 😕🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
 
Mam to samo 😞 czym to może być spowodowane?? 6 dni po owi lekka krew, do tej pory cały czas plamienia i czekam na @....
W meilu lekarz mi napisał że 6 dni po owu to jak najbardziej może być implantacja. Ale czemu to trwa cały czas cholera wie..... Ja tak mam od wielu miesięcy.... I też nie wiem czemu
 
30.04 usg, podobno czyściutko pięknie, pękł pęcherzyk i mieliśmy działać 🤗 po 6 dniach wystąpiło lekkie krwawienie, później plamienie które trwa do tej pory... typowej @ brak 😕🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Jak ci pękł pęcherzyk to torbieli czynnościowej nie ma. Te torbiele czynnościowe to powstają jak pęcherzyk nie pęka i przerasta
 
W meilu lekarz mi napisał że 6 dni po owu to jak najbardziej może być implantacja. Ale czemu to trwa cały czas cholera wie..... Ja tak mam od wielu miesięcy.... I też nie wiem czemu
Tez miałam nadzieje ze to implantacją, wszystko mi do tego pięknie pasowało 🥰
8 dni po owu robiłam hcg- ciąży brak, progesteron w normie. Ciąży brak, torbieli brak, @ brak a plamienie jest, już mi ręce opadają... 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Tez miałam nadzieje ze to implantacją, wszystko mi do tego pięknie pasowało 🥰
8 dni po owu robiłam hcg- ciąży brak, progesteron w normie. Ciąży brak, torbieli brak, @ brak a plamienie jest, już mi ręce opadają... 🤷🏻‍♀️
Mi też.... Ale ja odwiedziłam już 6 lekarzy w tym wybitnego profesora i lekarza od niepłodności. I nadal porażka totalna.... Żyć się odechciewa
 
Do góry