reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Tak wiem właśnie o tym. Mój lekarz nie praktykuje podawania w 1 ciąży w 28 tc i nie miałam jej podanej. Mam za sobą tzw „martwe urodzenie” w 8 miesiącu ciąży i wtedy mi podali po porodzie ta immunoglobuline. Chciałam zapytać, czy przy kolejnych staraniach masz jakieś dodatkowe badania albo środki zapobiegawcze. Mój lekarz kazał przed staraniami zbadać te alloprzeciwciala.
Z tego co mi lekarz mówił, podanie zastrzyku zaraz po porodzie wystarczy. Ale jeśli mówi żeby to zbadać to zbadałabym dla pewności [emoji4]

P. S. Strasznie przykre to co cie spotkało. Przytulam [emoji4][emoji3590]
 
reklama
Dziewczyny jeśli test owu był pozytywny w 19dc a dziś w 21 już nie to znaczy że owu była??
Pozytywny test nie świadczy o tym, że owu była, ale ze mogła być. Test owu wychwytuje tylko wyrzut hormonu lh. Owulacje w 100% może potwierdzić tak naprawdę tylko monitoring. Jesli miałaś pozytywny test owu to jest szansa, że była. U niektorych poziom lh spada szybciej u innych wolniej. Wzrasta też różnie. Ja np wczoraj na tescie mialam drugą kreskę prawie tak samo mocną jak testowa a dziś test prawie biały
 
Hej. Dzisiaj pod wpływem impulsu zrobiłam test. Czy tylko ja widzę delikatny cień? Czy sobie wmawiam?
 

Załączniki

  • 20200512_042037.jpg
    20200512_042037.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 128
Doradźcie mi co mam robić bo sama nie wiem...
21.05 mam profesora od niepłodności to będzie kilka dni przed owulacja. I pytanie... Mam brać Clo i iść do niego z pęcherzykami czy nie brac, stracić cykl ale zobaczyć jak to wygląda bez stymulacji??
Idę do niego w 14dc a 17/18dc mam owulacje. Przeraża mnie myśl że mam spisać ten cykl na straty nie biorąc Clo, a z drugiej strony co on mi może więcej powiedzieć jak nie będzie pecherzyka
 
Doradźcie mi co mam robić bo sama nie wiem...
21.05 mam profesora od niepłodności to będzie kilka dni przed owulacja. I pytanie... Mam brać Clo i iść do niego z pęcherzykami czy nie brac, stracić cykl ale zobaczyć jak to wygląda bez stymulacji??
Idę do niego w 14dc a 17/18dc mam owulacje. Przeraża mnie myśl że mam spisać ten cykl na straty nie biorąc Clo, a z drugiej strony co on mi może więcej powiedzieć jak nie będzie pecherzyka
Ja bym brała. Jak bedziesz przed owu to zobaczysz czy udalo sie cos wyhodować. Nie trać cykli!
 
reklama
Tylko, że on mi nic więcej nie powie pewnie jak będę po stymulacji...
A dotychczas cos u Ciebie stwierdzili? Ja np mialam tak, ze gin mowił, ze jest ok, a babeczka w lux med stwierdziła, ze ja wcale nie mam owulacji. Potem poszłam do lekarki, ktora głównie leczy niepłodność i od razu mi stymulowała. Powiedziala, ze naturalnie nie wyhoduje nic i nie pęknie pęcherzyk. Który to Wasz miesiąc starań?
 
Do góry